Луческу допоміг. Київське Динамо зіграє з бухарестським товарняк в Києві

Всі кошти, виручені від зустрічі, підуть румунському клубу

Луческу допоміг. Київське Динамо зіграє з бухарестським товарняк в Києві
© Getty Images / Global Images Ukraine. Мірча Луческу

Бухарестське «Динамо» проведе товариський матч з київським «Динамо».

Матч відбудеться 27 березня на НСК «Олімпійський». Всі кошти, виручені від заходу, підуть бухарестському клубу на отримання ліцензії на наступний сезон. Повідомляється, що румунський клуб зазнає труднощів як зі спортивної точки зору, так і з адміністративної.

Захід буде організований за підтримки головного тренера киян Мірчі Луческу. Румунський фахівець за часів кар'єри гравця захищав кольори бухарестського «Динамо» 14 років (6 разів ставав чемпіоном країни, володар двох Кубків Румунії), пізніше тренував команду протягом п'яти років, вигравши чемпіонат і двічі Кубок.

Читайте також: ЛУЧЕСКУ: «Фан-сектор мене вітає по-своєму, а я їх - по-своєму»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Fanatik.ro

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 05.03.2021 12:59
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor Avtoigor, 05.03.2021 12:18
    я смотрю, что ржавые тут как тут кроты паразиты!
    Устали дзюбить на "вкусную" игру своей параши, пришли норм клуб осудить.
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 05.03.2021 12:18
    +4
    я смотрю, что ржавые тут как тут кроты паразиты!
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 05.03.2021 12:13
    0
    Alex Suz, 05.03.2021 12:10
    Неужели не видно что шапаренко слабый футболист
    Конкретно в этой статье, или это настолько вопиющий вопрос что надо буквально кричать о нём везде ?)
    Alex Suz
    online
      Alex Suz, 05.03.2021 12:10
    -5
    Неужели не видно что шапаренко слабый футболист
    MetalKH
      MetalKH, 05.03.2021 01:07
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    xxxxxxxxxxxxххх, 05.03.2021 00:13
    Мирча использует Динамо в своих личных интересах)
    Решил сделать золотой хет-трик в Украине, что бы провести товарные с бухарестский Динамо?
    Гудвин
      Гудвин, 05.03.2021 00:17
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    xxxxxxxxxxxxххх, 05.03.2021 00:13
    Мирча использует Динамо в своих личных интересах)
    Так в контракте так прописано)
    Гудвин
      Гудвин, 05.03.2021 00:17
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Разван у Саудитов!Луческу сам заработал в Шахтёр не мало!Скидывайтесь давайте хитрые румыны )
    xxxxxxxxxxxxххх
      xxxxxxxxxxxxххх, 05.03.2021 00:13
    -5
    Мирча использует Динамо в своих личных интересах)
    YOU OK?
      YOU OK?, 05.03.2021 00:09
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 05.03.2021 12:18
    +4
    я смотрю, что ржавые тут как тут кроты паразиты!
    MetalKH
      MetalKH, 05.03.2021 01:07
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    xxxxxxxxxxxxххх, 05.03.2021 00:13
    Мирча использует Динамо в своих личных интересах)
    Решил сделать золотой хет-трик в Украине, что бы провести товарные с бухарестский Динамо?
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 05.03.2021 12:59
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor Avtoigor, 05.03.2021 12:18
    я смотрю, что ржавые тут как тут кроты паразиты!
    Устали дзюбить на "вкусную" игру своей параши, пришли норм клуб осудить.
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 05.03.2021 12:13
    0
    Alex Suz, 05.03.2021 12:10
    Неужели не видно что шапаренко слабый футболист
    Конкретно в этой статье, или это настолько вопиющий вопрос что надо буквально кричать о нём везде ?)