Асист Шведа не врятував Мехелен від вильоту з Кубка Бельгії

Команда українця поступилася «Генку»

Асист Шведа не врятував Мехелен від вильоту з Кубка Бельгії
© Getty Images / Global Images Ukraine. Мар'ян Швед

У чвертьфіналі Кубка Бельгії «Мехелен» Мар'яна Шведа поступився колишній команді Руслана Маліновського – «Генку».

Швед вийшов на заміну після перерви і взяв участь в єдиному голі своєї команди, але суперники забили набагато більше.

У поточному сезоні Швед зіграв за «Мехелен» 15 матчів, забив чотири голи і віддав два асисти.

Кубок Бельгії. 1/4 фіналу

«Генк» - «Мехелен» - 4:1
Голи
: 1:0 - 2 Торстведт, 2:0 - 10 Муньос, 3:0 - 64 Торстведт, 3:1 - 82 Мрабті, 4:1 - 85 Бонгонда.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andre_lui
    online
      andre_lui, 04.03.2021 22:54
    +1
    PETP0, 04.03.2021 22:32
    Веришь, что он дорастет до уровня сборной? Я чтото сомневаюсь.
    Яремчука с Гента вызвали, Мехелен в той же лиге! Почему нет?
    PETP0
    online
      PETP0, 04.03.2021 22:32
    0
    Віталій Ткачук, 04.03.2021 21:23
    Та байдуже той Мехелен. В них, перед початком сезону, було завдання не вилетіти. Думаю вони його виконають. Добре що Мар'ян ожив, креативний гравець збірній не зашкодить.
    Веришь, что он дорастет до уровня сборной? Я чтото сомневаюсь.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 04.03.2021 21:23
    +4
    Та байдуже той Мехелен. В них, перед початком сезону, було завдання не вилетіти. Думаю вони його виконають. Добре що Мар'ян ожив, креативний гравець збірній не зашкодить.
    fon513
      fon513, 04.03.2021 21:12
    +6
    Хорошо что вернулся после травмьі
    fon513
      fon513, 04.03.2021 21:12
    +6
    Хорошо что вернулся после травмьі
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 04.03.2021 21:23
    +4
    Та байдуже той Мехелен. В них, перед початком сезону, було завдання не вилетіти. Думаю вони його виконають. Добре що Мар'ян ожив, креативний гравець збірній не зашкодить.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 04.03.2021 22:54
    +1
    PETP0, 04.03.2021 22:32
    Веришь, что он дорастет до уровня сборной? Я чтото сомневаюсь.
    Яремчука с Гента вызвали, Мехелен в той же лиге! Почему нет?
    PETP0
    online
      PETP0, 04.03.2021 22:32
    0
    Віталій Ткачук, 04.03.2021 21:23
    Та байдуже той Мехелен. В них, перед початком сезону, було завдання не вилетіти. Думаю вони його виконають. Добре що Мар'ян ожив, креативний гравець збірній не зашкодить.
    Веришь, что он дорастет до уровня сборной? Я чтото сомневаюсь.