ВІДЕО. Йди звідси! Як Луческу вигнав оператора перед екстратаймом

«Динамо» вирвало перемогу над «Колосом» і вийшло в півфінал Кубка України

ВІДЕО. Йди звідси! Як Луческу вигнав оператора перед екстратаймом
© FootballHub

Київське «Динамо» вирвало перемогу у «Колоса» в серії пенальті (0:0, пен – 4:3) в матчі 1/4 фіналу Кубка України.

Румунський наставник киян Мірча Луческу накричав на оператора, який намагався підслухати його промову, адресовану гравцям.

Перед початком додаткового тайму Мірча давав настанови своїм підопічним. Коли коуч побачив, що його знімають на камеру, він одразу відігнав оператора. Луческу явно не хотів, щоб глядачі почули його установку команді.

ВІДЕО. Йди звідси! Як Луческу відігнав оператора перед екстратаймом

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(48 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    McLay
      McLay, 07.04.2021 17:12
    0
    Треба було просто послати в кузню "іди накуй"🤪
    VAD
      VAD, 04.03.2021 22:31
    +5
    Кстате, заметьте что Луческу на пресс конференциях Динамо и луческу кротовьей версии - разные люди, окружение влияет ;)
    DK1961
    online
      DK1961, 04.03.2021 21:49
    +7
    Lion, 04.03.2021 18:52
    Чтобы нахамить и русский язык знает...
    И что же он такого нахамил?!! А ничего, что удалённый Костышин поперся к игрокам?!!
    YOU OK?
      YOU OK?, 04.03.2021 20:56
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    AK_228, 04.03.2021 19:44
    шпротяра, а так секреты большие!?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.03.2021 20:50
    +4
    Tеllur
      Tеllur, 04.03.2021 19:47
    +1
    На эсперанто или румынском?
    AK_228
      AK_228, 04.03.2021 19:44
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    MetalKH, 04.03.2021 18:55
    Операторы не должны впритык подходить и снимать момент, когда тренер даёт установки. 21 век на дворе, прямые трансляции. Эта информация может быть у тренеров соперника через минуты.
    шпротяра, а так секреты большие!?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 19:06
    +21
    А що там робить Костишин? Його ж вилучили в середині 2 тайму
    Повна неповага до правил гри.
    marko2020
      marko2020, 04.03.2021 19:03
    +14
    эй, ты кто такой, давай досвидание)
    sergio_terry
      sergio_terry, 04.03.2021 19:02
    +2
    Не знаю, я за Луческу, но есть же моменты когда в баскетболе и волейболе показывают все вблизи, это реально круто, когда слышишь внутреннюю кухню. Хотя конечно это не про наш колхоз (ЧУ и КУ)
    MetalKH
      MetalKH, 04.03.2021 18:55
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    Lion, 04.03.2021 18:52
    Чтобы нахамить и русский язык знает...
    Операторы не должны впритык подходить и снимать момент, когда тренер даёт установки. 21 век на дворе, прямые трансляции. Эта информация может быть у тренеров соперника через минуты.
    dnepryanin
      dnepryanin, 04.03.2021 18:55
    +11
    Lion, 04.03.2021 18:52
    Чтобы нахамить и русский язык знает...
    ну так кротоферма плохому не научит
    Lion
      Lion, 04.03.2021 18:52
    -16
    Чтобы нахамить и русский язык знает...
    hanter567
      hanter567, 04.03.2021 18:41
    +13
    Ох і МІСТЕР скрізь встигає!!!! КРАСАВА.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 19:06
    +21
    А що там робить Костишин? Його ж вилучили в середині 2 тайму
    Повна неповага до правил гри.
    MetalKH
      MetalKH, 04.03.2021 18:55
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    Lion, 04.03.2021 18:52
    Чтобы нахамить и русский язык знает...
    Операторы не должны впритык подходить и снимать момент, когда тренер даёт установки. 21 век на дворе, прямые трансляции. Эта информация может быть у тренеров соперника через минуты.
    marko2020
      marko2020, 04.03.2021 19:03
    +14
    эй, ты кто такой, давай досвидание)
    hanter567
      hanter567, 04.03.2021 18:41
    +13
    Ох і МІСТЕР скрізь встигає!!!! КРАСАВА.
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 04.03.2021 18:55
    +11
    Lion, 04.03.2021 18:52
    Чтобы нахамить и русский язык знает...
    ну так кротоферма плохому не научит
    DK1961
    online
      DK1961, 04.03.2021 21:49
    +7
    Lion, 04.03.2021 18:52
    Чтобы нахамить и русский язык знает...
    И что же он такого нахамил?!! А ничего, что удалённый Костышин поперся к игрокам?!!
    VAD
      VAD, 04.03.2021 22:31
    +5
    Кстате, заметьте что Луческу на пресс конференциях Динамо и луческу кротовьей версии - разные люди, окружение влияет ;)
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.03.2021 20:50
    +4
    sergio_terry
    online
      sergio_terry, 04.03.2021 19:02
    +2
    Не знаю, я за Луческу, но есть же моменты когда в баскетболе и волейболе показывают все вблизи, это реально круто, когда слышишь внутреннюю кухню. Хотя конечно это не про наш колхоз (ЧУ и КУ)
    Tеllur
      Tеllur, 04.03.2021 19:47
    +1
    На эсперанто или румынском?
    McLay
    online
      McLay, 07.04.2021 17:12
    0
    Треба було просто послати в кузню "іди накуй"🤪