Джерело: Агробізнес прийме Динамо в Тернополі

Матч відбудеться 21 квітня

Джерело: Агробізнес прийме Динамо в Тернополі
© Zaxid.net

У півфіналі Кубка України жеребкування звело «Агробізнес» з київським «Динамо». Матч запланований на 21 квітня, господар - «Агробізнес».

«Агробізнес», який базується в Волочиську, планує прийняти «Динамо» на Міському стадіоні Тернополя. Про це повідомляють телеканали «Футбол».

Нагадаємо, фінал Кубка України в нинішньому сезоні також пройде в Тернополі. Матч запланований на 12 травня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(35 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alex73776
    online
      alex73776, 04.03.2021 20:25
    0
    Колхозники натянули Шахтер а в полуфинале еще и Динамо,вот умора будет если еще в еврокубки попадут!
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 04.03.2021 20:25
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Навангував - Олег Кулініч, 04.03.2021 12:00 +6
    Гадаю Агробізнесу, як господарю, тре полуфінал в Тернополі зіграти. На тому городі, а ше якшо дощ буде - може будуть якісь шанси. Хоча, замітив, в Рівного гравці потужніші, а в Агробізнеса - швидші.
    Игорь Левченко
    online
      Игорь Левченко, 04.03.2021 20:18
    0
    У нас пол чемпа "бомжует", а главый бомж, ну вы поняли кто). И главное, есть прописка в Марике, но кочевную жизнь наверно привил сам Мирча, чисто по цыгански).
    avk2307
    online
      avk2307, 04.03.2021 18:54
    +2
    Dmytro Dmytro, 04.03.2021 17:55
    Це камінь в город УАФ....не допускайте до змагань клуби без інфраструктури...аля Агробізнес, Інгулець, Минай, Верес... І не будуть такі клуби бомжити Україною...
    А чего это Мариуполю например можно бомжевать, а Агробизнесу нельзя?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 18:40
    0
    DidOk, 04.03.2021 17:54
    Що там зі стадіоном в Волочиську ?
    Нічого. Стоїть там, де стояв
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 04.03.2021 18:02
    +5
    Dmytro Dmytro, 04.03.2021 17:55
    Це камінь в город УАФ....не допускайте до змагань клуби без інфраструктури...аля Агробізнес, Інгулець, Минай, Верес... І не будуть такі клуби бомжити Україною...
    То може Ви збудуєте для них інфраструктуру, футбол повинен бути всюди і Динамо та Шахтар повинні грати не тільки в Києві чи Харкові
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 04.03.2021 17:55
    -5
    Це камінь в город УАФ....не допускайте до змагань клуби без інфраструктури...аля Агробізнес, Інгулець, Минай, Верес... І не будуть такі клуби бомжити Україною...
    DidOk
    online
      DidOk, 04.03.2021 17:54
    0
    Що там зі стадіоном в Волочиську ?
    DidOk
    online
      DidOk, 04.03.2021 17:54
    0
    olexyn, 04.03.2021 16:44
    "жалко будет тернопольчан, не увидят легендарное Динамо Киев у себя" - між іншим, від Волочиська до Тернополя - 40км, і хвилин 40 на електричці. Так що заради власного глядача матчі туди можна переносити...
    А до Хмельницького скільки?
    olexyn
    online
      olexyn, 04.03.2021 16:44
    +4
    Александр Шевченко, 04.03.2021 16:28
    Это если ковид позволит, ведь ковид такая штука, что область может стать красной в любой момент, ну а если оранжевой или желтой, тогда жалко будет тернопольчан, не увидят легендарное Динамо Киев у себя(((
    "жалко будет тернопольчан, не увидят легендарное Динамо Киев у себя" - між іншим, від Волочиська до Тернополя - 40км, і хвилин 40 на електричці. Так що заради власного глядача матчі туди можна переносити...
    avk2307
    online
      avk2307, 04.03.2021 16:43
    +1
    Похоже на утку. Во первых источник ненадежный , во вторых финал в Тернополе планируется и в третьих до игры еще полтора месяца
    Sauron
    online
      Sauron, 04.03.2021 16:39
    +12
    zakharka, 04.03.2021 16:34
    Это решается элементарно: сурок башляет Агробиснесу тысяч сто и игра переносится в Киев , так было , производственная необходимость...
    Не согласятся на сто , за двести умоются ! А так у нас самый честный чемпионат - правда , суркисня!?!!
    Татарин так сделал и это ему что-то не сильно помогло... )
    Tеllur
    online
      Tеllur, 04.03.2021 16:36
    +1
    В ДР королевы Великой Британии!
    Весь Альбион за Агробизнес!
    olexyn
    online
      olexyn, 04.03.2021 16:35
    +8
    sahka1981, 04.03.2021 16:28
    Логично.
    А почему ШД в Тернополе не принимали?
    ніби не знаєте, хто нині господарі, УПЛ, ФФУ та Агробізнесу...
    zakharka
    online
      zakharka, 04.03.2021 16:34
    -21
    Это решается элементарно: сурок башляет Агробиснесу тысяч сто и игра переносится в Киев , так было , производственная необходимость...
    Не согласятся на сто , за двести умоются ! А так у нас самый честный чемпионат - правда , суркисня!?!!
    sahka1981
      sahka1981, 04.03.2021 16:28
    +13
    Логично.
    А почему ШД в Тернополе не принимали?
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 04.03.2021 16:28
    +5
    Это если ковид позволит, ведь ковид такая штука, что область может стать красной в любой момент, ну а если оранжевой или желтой, тогда жалко будет тернопольчан, не увидят легендарное Динамо Киев у себя(((
    sahka1981
    online
      sahka1981, 04.03.2021 16:28
    +13
    Логично.
    А почему ШД в Тернополе не принимали?
    Sauron
    online
      Sauron, 04.03.2021 16:39
    +12
    zakharka, 04.03.2021 16:34
    Это решается элементарно: сурок башляет Агробиснесу тысяч сто и игра переносится в Киев , так было , производственная необходимость...
    Не согласятся на сто , за двести умоются ! А так у нас самый честный чемпионат - правда , суркисня!?!!
    Татарин так сделал и это ему что-то не сильно помогло... )
    olexyn
    online
      olexyn, 04.03.2021 16:35
    +8
    sahka1981, 04.03.2021 16:28
    Логично.
    А почему ШД в Тернополе не принимали?
    ніби не знаєте, хто нині господарі, УПЛ, ФФУ та Агробізнесу...
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 04.03.2021 18:02
    +5
    Dmytro Dmytro, 04.03.2021 17:55
    Це камінь в город УАФ....не допускайте до змагань клуби без інфраструктури...аля Агробізнес, Інгулець, Минай, Верес... І не будуть такі клуби бомжити Україною...
    То може Ви збудуєте для них інфраструктуру, футбол повинен бути всюди і Динамо та Шахтар повинні грати не тільки в Києві чи Харкові
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 04.03.2021 16:28
    +5
    Это если ковид позволит, ведь ковид такая штука, что область может стать красной в любой момент, ну а если оранжевой или желтой, тогда жалко будет тернопольчан, не увидят легендарное Динамо Киев у себя(((
    olexyn
    online
      olexyn, 04.03.2021 16:44
    +4
    Александр Шевченко, 04.03.2021 16:28
    Это если ковид позволит, ведь ковид такая штука, что область может стать красной в любой момент, ну а если оранжевой или желтой, тогда жалко будет тернопольчан, не увидят легендарное Динамо Киев у себя(((
    "жалко будет тернопольчан, не увидят легендарное Динамо Киев у себя" - між іншим, від Волочиська до Тернополя - 40км, і хвилин 40 на електричці. Так що заради власного глядача матчі туди можна переносити...
    avk2307
    online
      avk2307, 04.03.2021 18:54
    +2
    Dmytro Dmytro, 04.03.2021 17:55
    Це камінь в город УАФ....не допускайте до змагань клуби без інфраструктури...аля Агробізнес, Інгулець, Минай, Верес... І не будуть такі клуби бомжити Україною...
    А чего это Мариуполю например можно бомжевать, а Агробизнесу нельзя?
    avk2307
    online
      avk2307, 04.03.2021 16:43
    +1
    Похоже на утку. Во первых источник ненадежный , во вторых финал в Тернополе планируется и в третьих до игры еще полтора месяца
    Tеllur
    online
      Tеllur, 04.03.2021 16:36
    +1
    В ДР королевы Великой Британии!
    Весь Альбион за Агробизнес!
    alex73776
    online
      alex73776, 04.03.2021 20:25
    0
    Колхозники натянули Шахтер а в полуфинале еще и Динамо,вот умора будет если еще в еврокубки попадут!
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 04.03.2021 20:25
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Навангував - Олег Кулініч, 04.03.2021 12:00 +6
    Гадаю Агробізнесу, як господарю, тре полуфінал в Тернополі зіграти. На тому городі, а ше якшо дощ буде - може будуть якісь шанси. Хоча, замітив, в Рівного гравці потужніші, а в Агробізнеса - швидші.
    Игорь Левченко
    online
      Игорь Левченко, 04.03.2021 20:18
    0
    У нас пол чемпа "бомжует", а главый бомж, ну вы поняли кто). И главное, есть прописка в Марике, но кочевную жизнь наверно привил сам Мирча, чисто по цыгански).
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 18:40
    0
    DidOk, 04.03.2021 17:54
    Що там зі стадіоном в Волочиську ?
    Нічого. Стоїть там, де стояв
    DidOk
    online
      DidOk, 04.03.2021 17:54
    0
    Що там зі стадіоном в Волочиську ?
    DidOk
    online
      DidOk, 04.03.2021 17:54
    0
    olexyn, 04.03.2021 16:44
    "жалко будет тернопольчан, не увидят легендарное Динамо Киев у себя" - між іншим, від Волочиська до Тернополя - 40км, і хвилин 40 на електричці. Так що заради власного глядача матчі туди можна переносити...
    А до Хмельницького скільки?