Мотор в гостях не стрибнув вище голови і поступився Барсі

Каталонці завершили груповий етап без втрачених очок

3157
2

Запорізький «Мотор» завершував груповий етап Ліги чемпіонів ЄГФ гостьовим поєдинком з іспанською «Барсою». Каталонці достроково забезпечили собі перше місце в групі В, і єдиним питанням була лише теоретична втрата очок. На жаль, її не сталося: іспанська команда здобула 14 перемог в 14-ти поєдинках.

Хоча зустріч почалася дуже оптимістично для українських уболівальників. «Мотор» захопив лідерство в рахунку і перші хвилин 10 контролював хід гри. Однак потім п'ять поспіль атак запорожців завершилися нічим, і «Барса» невблаганно почала, як Термінатор, тиснути. Та так, що до середини тайму вже вела «+5». Наші тренери взяли два тайм-аути ще до перерви, але змінити ситуацію не змогли. У підсумку - 23:18 на користь господарів після першого тайму.

У другому мало що змінилося. Впадало в очі, що каталонці набагато швидше атакують. 10 (!) т.зв. «швидких атак» вдалися господарям. Тому часто «Барса» протягом хвилини реалізувала дві атаки проти однієї у «Мотора». Хоча взагалі-то перевага в кількості кидків (62:54) дорівнювала різниці в підсумковому рахунку - тобто «+8». Фактично, каталонці просто «перебігали» запоріжців. За рахунок чого заробили більше семиметрових (шість проти двох; обидві команди не реалізували, до слова, по два). І більше грали в більшості - у «Мотора» 5 вилучень, у «Барси» всього одне.

Загалом, українська команда, сподіваємося, отримала неоціненний досвід в боротьбі з настільки досвідченим суперником. І тепер чекає суперника по 1/8 фіналу. А суперник каталонської команди вже відомий - ним стане норвезький «Ельверум».