Команди видали справжній трилер

269
0
Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні «Сассуоло» в 25-му турі Серії А приймав «Наполі». Команди видали справжній трилер: гості зуміли відігратися з рахунку 1:2 і вийти вперед на 89-й хвилині, проте на 94-й хвилині «Сассуоло» врятувався від поразки завдяки голу Франческо Капуто з пенальті.

«Сассуоло» - «Наполі» - 3:3
Голи: 1:0 - 34, автогол Максімовіч, 1:1 - 38 Зеліньскі, 2:1 - 45, пенальті Берарді, 2:2 - 72 Ді Лоренцо, 2:3 - 90, пенальті Інсіньє, 3:3 - 90, пенальті Капуто.

«Сассуоло» - Консільї, Рожеріо, Феррарі, Мюльдюр (Толян, 73), Марлон, Лопес (Обіанг, 85), Локателлі, Джурічіч (Гараслін, 86), Берарді (Оддей, 85), Капуто, Дефрель (Траоре, 79) .

«Наполі» - Мерет, Ді Лоренцо, Ррахмані, Хюсай (Гулям, 73), Максімовіч (Манолас, 85), Фабіан Руїс, Демме (Бакайоко, 73), Політано, Зеліньскі (Лоботка, 85), Інсіньє, Мертенс (Елмаз, 67).

Попередження: Джурічіч (30), Демме (69), Гулям (77), Марлон (79).

Вчора «Ювентус» розгромив «Спецію» 3:0.