Лижні гонки. Холунд - чемпіон світу в розділці, Большунов без медалі

Збірна Норвегії залишила Олександра Большунова без подіуму

Лижні гонки. Холунд - чемпіон світу в розділці, Большунов без медалі
© Getty Images/Global Images Ukraine

Норвезький лижник Ханс Крістер Холунд став чемпіоном світу в розділці на 15 км вільним стилем. Він випередив партнерів по команді Сімена Хегстада Крюгера і Харальда Остберга Амундсена. Головний фаворит, Олександр Большунов, залишився без медалі.

Підсумкові результати:

Вчора жіночу розділку виграла Тереза Йохауг.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Svidom
    online
      Svidom, 05.03.2021 10:06
    -1
    Владимир Копяк, 03.03.2021 16:40
    Может хватить про этого расейского допингиста Большунова вкаждой новости вспоминать? Или он за это руководству сайта контромарки на свои забеги раздает?
    Если идти твоими советами на спорт уа будут ток публиковать результаты вашего чемпионата водокачки)))
    vizuals
    online
      vizuals, 04.03.2021 00:03
    +5
    Норвежці попускають це хамло на чемпіонаті світу непогано
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 03.03.2021 16:40
    +4
    Может хватить про этого расейского допингиста Большунова вкаждой новости вспоминать? Или он за это руководству сайта контромарки на свои забеги раздает?
    SAD1969
      SAD1969, 03.03.2021 16:06
    +1
    Знову розчарований за Україну, точніше за українських спортсменів. Ландо, сильні країни - то ясно, але ж наші - 79-е та 93-є місця, поряд з: Таїланд-78, Греція-77, Румунія-36,57, Вірменія!-47, Ірландія-41, Іспанія-33, Андорра!-15! Шо робиться?
    олег инкогнито
    online
      олег инкогнито, 03.03.2021 15:51
    +5
    тріумф норвежців-а якби дебютант Амундсен не впав?-був би 2-им чи 1-им?-Большунов наївся частими стартами
    vizuals
    online
      vizuals, 04.03.2021 00:03
    +5
    Норвежці попускають це хамло на чемпіонаті світу непогано
    олег инкогнито
    online
      олег инкогнито, 03.03.2021 15:51
    +5
    тріумф норвежців-а якби дебютант Амундсен не впав?-був би 2-им чи 1-им?-Большунов наївся частими стартами
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 03.03.2021 16:40
    +4
    Может хватить про этого расейского допингиста Большунова вкаждой новости вспоминать? Или он за это руководству сайта контромарки на свои забеги раздает?
    SAD1969
    online
      SAD1969, 03.03.2021 16:06
    +1
    Знову розчарований за Україну, точніше за українських спортсменів. Ландо, сильні країни - то ясно, але ж наші - 79-е та 93-є місця, поряд з: Таїланд-78, Греція-77, Румунія-36,57, Вірменія!-47, Ірландія-41, Іспанія-33, Андорра!-15! Шо робиться?