ОФІЦІЙНО. Антонов - новий головний тренер Чорноморця

34-річний фахівець позбувся приставки «виконуючий обов'язки»

ОФІЦІЙНО. Антонов - новий головний тренер Чорноморця
© ФК Чорноморець. Олексій Антонов

Клуб Першої ліги «Чорноморець» офіційно повідомив про те, що Олексій Антонов призначений на пост нового головного тренера команди.

Антонов керує командою ще з 18 лютого, коли клуб покинув Сергій Ковалець. Тепер же 34-річний фахівець позбувся приставки «виконуючий обов'язки».

Нагадаємо, Антонов раніше виступав за «Чорноморець» у 2013-2014 роках, а також у 2017-му. Крім того, на його рахунку два матчі за національну збірну України.

«Чорноморець» за підсумками осінньої частини сезону займає третє місце в Першій лізі. У 14 матчах одесити набрали 28 очок.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Чорноморець

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DidOk
      DidOk, 04.03.2021 21:21
    0
    То добре чи погано ?
    Remark
      Remark, 03.03.2021 09:16
    +2
    Ему ещё поиграть можно было, а он уже тренер...печаль(((
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 02.03.2021 18:37
    +9
    alex73776, 02.03.2021 18:29
    Антонов как игрок был просто бревно-надеемся как тренер будет лучше и пройдут в премьер лигу!
    Как-раз Антонов был игроком с неплохой техникой и контролем мяча.
    alex73776
    online
      alex73776, 02.03.2021 18:29
    -6
    Антонов как игрок был просто бревно-надеемся как тренер будет лучше и пройдут в премьер лигу!
    Odessit-FCCO.
      Odessit-FCCO., 02.03.2021 17:34
    +7
    Алексей,удачи!!!!!!! Мы в тебя верим!!!
    Павел П
    online
      Павел П, 02.03.2021 16:30
    +7
    Антонов,удачи!
    gvs58
      gvs58, 02.03.2021 16:05
    -5
    А ось тепер Чорноморцю... жопа! Команда в місті, яке очолює бандит, нікому не потрібна. І це ще одне підтвердження! А от, якщо команду назвати "Колектор-бандит", то ... можливі варіанти.
    Al Zolo
      Al Zolo, 02.03.2021 15:28
    +5
    Лишьбы не обанкротились-надеюсь Черномо обетет нового хозяина
    axylinam
    online
      axylinam, 02.03.2021 15:25
    +3
    Странное назначение,видимо в высшую лигу Черноморец не собирается попадать
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 02.03.2021 18:37
    +9
    alex73776, 02.03.2021 18:29
    Антонов как игрок был просто бревно-надеемся как тренер будет лучше и пройдут в премьер лигу!
    Как-раз Антонов был игроком с неплохой техникой и контролем мяча.
    Odessit-FCCO.
      Odessit-FCCO., 02.03.2021 17:34
    +7
    Алексей,удачи!!!!!!! Мы в тебя верим!!!
    Павел П
    online
      Павел П, 02.03.2021 16:30
    +7
    Антонов,удачи!
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 02.03.2021 15:28
    +5
    Лишьбы не обанкротились-надеюсь Черномо обетет нового хозяина
    axylinam
    online
      axylinam, 02.03.2021 15:25
    +3
    Странное назначение,видимо в высшую лигу Черноморец не собирается попадать
    Remark
    online
      Remark, 03.03.2021 09:16
    +2
    Ему ещё поиграть можно было, а он уже тренер...печаль(((
    DidOk
      DidOk, 04.03.2021 21:21
    0
    То добре чи погано ?