Рух і Десна не зможуть зіграти на Арені Львів

Газон стадіону вирішили поберегти для збірної України

Рух і Десна не зможуть зіграти на Арені Львів
© Zaxid.net

Представники УАФ і УПЛ після перевірки «Арені Львів» визнали, що газон знаходиться не в найкращому стані і необхідно терміново докласти максимум зусиль, щоб він відповідав усім вимогам.

Саме на «Арені-Львів» в кінці березня національна збірна України повинна зіграти відбіркові матчі чемпіонату світу проти команд Фінляндії та Казахстану. Тому про проведення на «Арені-Львів» 6 березня календарного поєдинку 17 туру чемпіонату УПЛ між «Рухом» і «Десною» не може бути й мови.

Відзначається, що клуб хоче провести матч у Львові на стадіоні Університету фізичної культури. Запасний варіант - стадіон «Авангард» в Луцьку.

Нагадаємо, що 28 і 31 березня Україна зіграє в кваліфікації ЧС-2022 проти Фінляндії та Казахстану. Обидві гри відбудуться на «Арені Львів».

Раніше повідомлялося, що УАФ хоче, щоб в березні матчі збірної у Львові пройшли з глядачами.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Fangold
      Fangold, 02.03.2021 17:38
    +1
    Оце Європа, я розумію! Поберегти для збірної - оце відмазочка, прям як в Англії і Італії, і будь-якої іншої країни
    wicker
    online
      wicker, 02.03.2021 16:36
    0
    DidOk, 02.03.2021 14:50
    А що з "Україною" та стадіоном "Скіф"?
    Все гаразд, Україну Карпати орендують у міста, а у суборенду можна з Карпатами договір заключити, а СКІФ не проходить за вимогами до стадіону УПЛ.
    Αἴᾱς
      Αἴᾱς, 02.03.2021 16:13
    0
    Сергей Заскаль, 02.03.2021 16:01
    А шо доглядати за полем вже нема кому?
    Потеплело же и аграрии уехали в речьпосполитую.
    Сергей Заскаль
      Сергей Заскаль, 02.03.2021 16:01
    0
    А шо доглядати за полем вже нема кому?
    Валерій Заремба
      Валерій Заремба, 02.03.2021 15:31
    +3
    Стадіон Університету фізичної культури це і є СКІФ
    DidOk
      DidOk, 02.03.2021 14:50
    +1
    А що з "Україною" та стадіоном "Скіф"?
    DKTheBest2
      DKTheBest2, 02.03.2021 14:46
    -1
    Що в тому сезоні, що в цьому я вже повністю загубився хто, де, та на якому стадіоні грає.
    Al Zolo
      Al Zolo, 02.03.2021 14:24
    0
    PFCLviv, 02.03.2021 14:20
    Можна грати на нашому стадіоні Україна! Кончєним вівцям ітак в аматорах грати завжди на Сільмаші можна
    через сезон будет в Львове велике свято-овечье дерби как раз на Сельмаше-как твоя синяя отара без боразил будет?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.03.2021 14:20
    -8
    Можна грати на нашому стадіоні Україна! Кончєним вівцям ітак в аматорах грати завжди на Сільмаші можна
    BaZia
    online
      BaZia, 02.03.2021 14:19
    +4
    А чому реально не можна на стадіоні Україна зіграти?
    wicker
    online
      wicker, 02.03.2021 14:17
    +2
    А заплатити Карпатам за оренду України пиха не позволяє.... ну ну на все свій час....
    BaZia
    online
      BaZia, 02.03.2021 14:19
    +4
    А чому реально не можна на стадіоні Україна зіграти?
    Валерій Заремба
      Валерій Заремба, 02.03.2021 15:31
    +3
    Стадіон Університету фізичної культури це і є СКІФ
    wicker
    online
      wicker, 02.03.2021 14:17
    +2
    А заплатити Карпатам за оренду України пиха не позволяє.... ну ну на все свій час....
    Fangold
    online
      Fangold, 02.03.2021 17:38
    +1
    Оце Європа, я розумію! Поберегти для збірної - оце відмазочка, прям як в Англії і Італії, і будь-якої іншої країни
    DidOk
      DidOk, 02.03.2021 14:50
    +1
    А що з "Україною" та стадіоном "Скіф"?
    wicker
    online
      wicker, 02.03.2021 16:36
    0
    DidOk, 02.03.2021 14:50
    А що з "Україною" та стадіоном "Скіф"?
    Все гаразд, Україну Карпати орендують у міста, а у суборенду можна з Карпатами договір заключити, а СКІФ не проходить за вимогами до стадіону УПЛ.
    Αἴᾱς
      Αἴᾱς, 02.03.2021 16:13
    0
    Сергей Заскаль, 02.03.2021 16:01
    А шо доглядати за полем вже нема кому?
    Потеплело же и аграрии уехали в речьпосполитую.
    Сергей Заскаль
    online
      Сергей Заскаль, 02.03.2021 16:01
    0
    А шо доглядати за полем вже нема кому?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 02.03.2021 14:24
    0
    PFCLviv, 02.03.2021 14:20
    Можна грати на нашому стадіоні Україна! Кончєним вівцям ітак в аматорах грати завжди на Сільмаші можна
    через сезон будет в Львове велике свято-овечье дерби как раз на Сельмаше-как твоя синяя отара без боразил будет?