Світоліна / Азаренко - Зігемунд / Весніна. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола парного розряду на турнірі в Досі

Світоліна / Азаренко - Зігемунд / Весніна. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

Другого березня українська тенісистка Еліна Світоліна стартує на турнірі WTA 500 в Досі.

У першому колі парного розряду українка в дуеті Вікторією Азаренко з Білорусі поміряються силами з володарками вайлд-кард Лаурою Зігемунд (Німеччина) і Єленою Весніною (Росія).

Зустріч відбудеться третім запуском після матчу одиночного розряду Плішкова - Павлюченкова. Орієнтовний час початку - 18:00 за Києвом.

Переможниці матчу в наступному колі зіграють проти пари Сюко Аояма / Єна Шибахара або Моніка Нікулеску / Альона Остапенко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AleksMih
      AleksMih, 02.03.2021 20:04
    +2
    Свитолина до 53 во втором играла очень результативно, очень прибавила, особенно в обводках сеточницы в противоход, но с 53 матч поплавила игрой у сетки, а Вика за двоих не потянула. Спасибо тренерам, за 10 лет не научивших топа не только играть воллей, но даже правильно держать под него ракетку
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 02.03.2021 20:04
    0
    Єля! Пара це не твоє!!!
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 02.03.2021 20:03
    0
    Еля паа це не твоє!
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:55
    0
    Віталій Возняк, 02.03.2021 19:54
    Не парниця Еліна. І все.
    А Азаренко велика парниця влупила на 8-8 в аут жахливо. Аза грала жахливо
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:55
    0
    На жаль не впорались, хоча грали достойно проти однієї з фавориток.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 02.03.2021 19:54
    +4
    Не парниця Еліна. І все.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:46
    +7
    mah, 02.03.2021 19:44
    Шо ж такое, во втором сете у Свитолиной неимоверное количество ошибок. Будто не готова.
    Элина не умеет играть пару , не ее это конек. Хотя пытается в этом матче , но опытные уж слишком и Ларка , и Ленка
    mah
      mah, 02.03.2021 19:44
    +1
    Шо ж такое, во втором сете у Свитолиной неимоверное количество ошибок. Будто не готова.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 02.03.2021 19:43
    +3
    Стара німецька конячка, але ж яка витривала. Ще у грі з Лесею помітив.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:42
    +3
    Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:40
    У всіх є аути, я про процент браку, в Азаренка він не такий великий як у Світоліної, якби я не вболівав за Еліну, є очевидні речі, у парі Світлоліна практично завжди "помагала" програти.
    Це найкращий матч в парі в її кар'єрі. Ви явно перший раз дивитесь пару ? Подивіться на рівень парниць . Обидві брали Шоломи в парі . У Еліни і Віки немає ані взаємодії , ані зіграності
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:40
    0
    Illya Mandebura, 02.03.2021 19:37
    Аза мало аутів влупила ? У програші винуваті обидва
    У всіх є аути, я про процент браку, в Азаренка він не такий великий як у Світоліної, якби я не вболівав за Еліну, є очевидні речі, у парі Світлоліна практично завжди "помагала" програти.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:37
    -1
    Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:33
    Я дивлюсь, на матч болі затупила і тепер суперниці зрівняли рахунок в сеті, а так вже могли б виграти якби не Світоліна.
    Аза мало аутів влупила ? У програші винуваті обидва
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:33
    -1
    Illya Mandebura, 02.03.2021 19:20
    Де тупить ? Вона тягне дуже багато . Дивіться матч краще .
    Я дивлюсь, на матч болі затупила і тепер суперниці зрівняли рахунок в сеті, а так вже могли б виграти якби не Світоліна.
    grifon
    online
      grifon, 02.03.2021 19:28
    +3
    Еля успіхів, щоб до 8 березня собі зробила подарунок і виграла Доху
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:20
    +1
    Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:12
    Азаренка вграє за двох, а Світоліна як завжди в парі тупить.
    Де тупить ? Вона тягне дуже багато . Дивіться матч краще .
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:12
    +2
    Азаренка вграє за двох, а Світоліна як завжди в парі тупить.
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 02.03.2021 14:48
    +8
    Самое интересное,что они могут встретиться в одиночном противостоянии😀
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 02.03.2021 14:48
    +8
    Самое интересное,что они могут встретиться в одиночном противостоянии😀
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:46
    +7
    mah, 02.03.2021 19:44
    Шо ж такое, во втором сете у Свитолиной неимоверное количество ошибок. Будто не готова.
    Элина не умеет играть пару , не ее это конек. Хотя пытается в этом матче , но опытные уж слишком и Ларка , и Ленка
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 02.03.2021 19:54
    +4
    Не парниця Еліна. І все.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 02.03.2021 19:43
    +3
    Стара німецька конячка, але ж яка витривала. Ще у грі з Лесею помітив.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:42
    +3
    Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:40
    У всіх є аути, я про процент браку, в Азаренка він не такий великий як у Світоліної, якби я не вболівав за Еліну, є очевидні речі, у парі Світлоліна практично завжди "помагала" програти.
    Це найкращий матч в парі в її кар'єрі. Ви явно перший раз дивитесь пару ? Подивіться на рівень парниць . Обидві брали Шоломи в парі . У Еліни і Віки немає ані взаємодії , ані зіграності
    grifon
    online
      grifon, 02.03.2021 19:28
    +3
    Еля успіхів, щоб до 8 березня собі зробила подарунок і виграла Доху
    AleksMih
      AleksMih, 02.03.2021 20:04
    +2
    Свитолина до 53 во втором играла очень результативно, очень прибавила, особенно в обводках сеточницы в противоход, но с 53 матч поплавила игрой у сетки, а Вика за двоих не потянула. Спасибо тренерам, за 10 лет не научивших топа не только играть воллей, но даже правильно держать под него ракетку
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:12
    +2
    Азаренка вграє за двох, а Світоліна як завжди в парі тупить.
    mah
      mah, 02.03.2021 19:44
    +1
    Шо ж такое, во втором сете у Свитолиной неимоверное количество ошибок. Будто не готова.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:20
    +1
    Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:12
    Азаренка вграє за двох, а Світоліна як завжди в парі тупить.
    Де тупить ? Вона тягне дуже багато . Дивіться матч краще .
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 02.03.2021 20:04
    0
    Єля! Пара це не твоє!!!
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 02.03.2021 20:03
    0
    Еля паа це не твоє!
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 02.03.2021 19:55
    0
    Віталій Возняк, 02.03.2021 19:54
    Не парниця Еліна. І все.
    А Азаренко велика парниця влупила на 8-8 в аут жахливо. Аза грала жахливо
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:55
    0
    На жаль не впорались, хоча грали достойно проти однієї з фавориток.
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 02.03.2021 19:40
    0
    Illya Mandebura, 02.03.2021 19:37
    Аза мало аутів влупила ? У програші винуваті обидва
    У всіх є аути, я про процент браку, в Азаренка він не такий великий як у Світоліної, якби я не вболівав за Еліну, є очевидні речі, у парі Світлоліна практично завжди "помагала" програти.