ВІДЕО. Магічний фінт Зінченка. У Ман Сіті похвалилися трюком українця

Український футболіст розкрутив м'яч і довго тримав на голові

ВІДЕО. Магічний фінт Зінченка. У Ман Сіті похвалилися трюком українця
© Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

Український футболіст Олександр Зінченко показав феєричний трюк на тренуванні «Манчестер Сіті».

Зінченко розкрутив м'яч та довго тримав на голові. Відео поділилася прес-служба англійського клубу в Instagram.

Зінченко перейшов у «Манчестер Сіті» в 2016 році, але провів рік у оренді в ПСВ, а за «городян» дебютував у жовтні 2017 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Манчестер Сіті

(155 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 02.03.2021 22:12
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Був знайомий з чуваком, який і таке і вопше таке витворяв, шо таке вообше льогкий якби спейс. Але він циркач, хоча в футбік теж грав покручє Зіни. )))
    fon513
      fon513, 02.03.2021 22:03
    0
    Следущее будет-Вошел в клетку со львом!
    fon513
      fon513, 02.03.2021 22:02
    0
    Фокусник!
    Lars2021
    online
      Lars2021, 02.03.2021 16:55
    -1
    если бы это еще помогало быть всегда в основе
    Trollface
    online
      Trollface, 02.03.2021 13:06
    -1
    Главное чтобы за сборную забивал.
    Виктор М
      Виктор М, 02.03.2021 11:09
    +11
    hanter567, 01.03.2021 22:53
    Ай да Зина!!!! Поле вижу мяч держу и на лавочке сижу!!!! КРАСАВА!!!!
    Я розумію що це просто тролінг.
    Але все ж. Ви останню гру дивились? Він там майже весь час в центрі грав і розпочинав атаки. Не схоже на роль гравця лавки.
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 02.03.2021 08:16
    +7
    Зинченко не только мяч, а и Седан подобным образом вертел.
    Много у парня талантов!
    viktor112007
      viktor112007, 02.03.2021 00:24
    +20
    Коментар згорнуто. Показати
    hanter567, 01.03.2021 22:53
    Ай да Зина!!!! Поле вижу мяч держу и на лавочке сижу!!!! КРАСАВА!!!!
    ти б ще так на лавочці сидів, як Зіна
    але тобі диван більше підходить
    Александр Маслов
      Александр Маслов, 01.03.2021 23:28
    -11
    На рог поймал
    hanter567
      hanter567, 01.03.2021 22:53
    -40
    Ай да Зина!!!! Поле вижу мяч держу и на лавочке сижу!!!! КРАСАВА!!!!
    viktor112007
      viktor112007, 02.03.2021 00:24
    +20
    Коментар згорнуто. Показати
    hanter567, 01.03.2021 22:53
    Ай да Зина!!!! Поле вижу мяч держу и на лавочке сижу!!!! КРАСАВА!!!!
    ти б ще так на лавочці сидів, як Зіна
    але тобі диван більше підходить
    Виктор М
    online
      Виктор М, 02.03.2021 11:09
    +11
    hanter567, 01.03.2021 22:53
    Ай да Зина!!!! Поле вижу мяч держу и на лавочке сижу!!!! КРАСАВА!!!!
    Я розумію що це просто тролінг.
    Але все ж. Ви останню гру дивились? Він там майже весь час в центрі грав і розпочинав атаки. Не схоже на роль гравця лавки.
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 02.03.2021 08:16
    +7
    Зинченко не только мяч, а и Седан подобным образом вертел.
    Много у парня талантов!
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 02.03.2021 22:12
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Був знайомий з чуваком, який і таке і вопше таке витворяв, шо таке вообше льогкий якби спейс. Але він циркач, хоча в футбік теж грав покручє Зіни. )))
    fon513
      fon513, 02.03.2021 22:03
    0
    Следущее будет-Вошел в клетку со львом!
    fon513
      fon513, 02.03.2021 22:02
    0
    Фокусник!