В'ячеслав ШЕВЧУК: «Гравців Шахтаря начебто хтось приспав»

Спеціаліст – про матч-відповідь «гірників» з «Маккабі Т-А»

4044
5
Футбол 1/2/3. В'ячеслав Шевчук

Колишній захисник збірної України В'ячеслав Шевчук прокоментував перемогу донецького «Шахтаря» над ізраїльським «Маккабі» з Тель-Авіва (1:0) в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

«Для мене два дуже схожих матчі: «Шахтар» - «Маккабі» і «Шахтар» - «Зоря». Відмінний початок, хлопці сконцентровані, агресивні, відразу вступають у високий пресинг, грають вертикально і відразу входять в штрафний майданчик. З «Маккабі» це тривало 30 хвилин. Потім хлопців начебто хтось приспав. Те ж саме і сьогодні з «Зорею» відбулося. Після 30 хвилини ми побачили, що «Маккабі» став грати впевненіше, створювати моменти, причому, більш небезпечні, ніж «Шахтар», - сказав Шевчук.