ЮЧС-2021 з біатлону. Дмитренко посіла 14 місце в індивідуальній гонці

Чемпіонкою світу стала француженка Бене

5809
5
Український біатлон. Христина Дмитренко

У неділю, 28 лютого, в австрійському Обертілліаху відбулася індивідуальна гонка в юніорок у рамках молодіжного чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Найкращою в складі збірної України стала Христина Дмитренко, яка з двома промахами в пасиві зайняла 14 місце. Також в топ-20 потрапила Юлія Городна (16 місце).

Чемпіонкою світу стала француженка Бене, срібну медаль завоювала словачка Хорватова, а замкнула трійку призерок італійка Трабуккі.

Футбол | 18 квітня 2024, 01:29 10

Нагороду отримав Федеріко Вальверде, королівський клуб вибив «містян» у серії пенальті

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів