Мирон МАРКЕВИЧ: «Порадив би Цітаішвілі не поспішати з вибором збірної»

У УАФ не хотіли б втрачати перспективного гравця

Мирон МАРКЕВИЧ: «Порадив би Цітаішвілі не поспішати з вибором збірної»
© uaf.ua

Мирон Маркевич, глава комітету національних збірних УАФ, прокоментував ситуацію з хавбеком Георгієм Цітаішвілі, який може змінити спортивне громадянство і виступати за збірну Грузії.

«Це дуже делікатна тема. В першу чергу, все залежить від позиції футболіста, його найближчих родичів. Якщо він серйозно налаштувався змінити громадянство, то переконати його не робити цього буде складно. Кожен вибирає свій шлях».

«Зупинюся на Цітаішвілі, якого знаю краще. Нагадаю, що в складі збірної України він ставав чемпіоном світу серед юніорів. Георгій - хлопець амбітний і, мабуть, був переконаний, що далі зуміє закріпитися в основі київського «Динамо». Але і з приходом Мірчі Луческу його позиції гравця ротації не змінилися. Тому, щоб Цітаішвілі не мав проблем з ігровою практикою, його і відправили в оренду до «Ворскли».

«У своїх інтерв'ю Георгій заявляв, що його в Полтаві все влаштовує, але не виключений варіант, що змінивши команду, він почав дотримуватися точки зору, що визнання на міжнародній арені зможе швидше домогтися, виступаючи за збірну Грузії. Я б порадив йому не поспішати, а постаратися довести своєю грою, що він гідний бути на провідних ролях в «Динамо» і тоді двері в національну збірну України буде відкрити легше».

«Хоча, якщо відверто, зараз за рівнем майстерності йому складно скласти конкуренцію тим футболістам, які вже грають на його позиції в головній команді країни. Право виступати за збірну, уточню, не тільки українську, потрібно заслужити. Про це необхідно пам'ятати завжди», - вважає Маркевич.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kevko
      Kevko, 28.02.2021 13:56
    +2
    Право Цитаишвили сделать свой выбор. Болельщики должны спокойно принять и уважать его выбор.
    Если говорить о спортивной стороне, то сборная Грузия это глубокая периферия европейского футбола. Но человека может вести не только спортивная составляющая
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 28.02.2021 13:15
    +1
    со стороны Цитаишвили ему нужно ответить на простой вопрос, к какой стране его душа лежит? к Сакартвело по крови или к Украине, где его становление как футболиста произошло ! А УАФ не надо морочить голову человеку, е просто его "заиграть", как это когда то с Зинченко сделали
    Trasher311987
      Trasher311987, 28.02.2021 13:05
    +4
    FACE_CONTROL, 28.02.2021 12:44
    Куда Мирону Богдановичу до тебя.
    В принципе нам следует поучиться как можно жопой сидеть в кресле, про....ть дисквалификацию ю17 сборной.
    Потом обосраться с ю21.
    Не уволить Ротаня, и при этом говорить все в порядке.
    И главное ему все верят.
    Я считаю это великолепно иметь такую крутую карьеру
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 28.02.2021 12:44
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 28.02.2021 12:12
    За что человек получает 700 тыс грн.
    Не понятно.
    Куда Мирону Богдановичу до тебя.
    maverik
    online
      maverik, 28.02.2021 12:34
    +1
    много шума вокруг вечно подающего надежды...
    Trasher311987
      Trasher311987, 28.02.2021 12:12
    +4
    За что человек получает 700 тыс грн.
    Не понятно.
    zzg77
    online
      zzg77, 28.02.2021 12:09
    -2
    А як заслужити право грати за команду Павелко і отримувати величезні оклади???
    umnuy2
      umnuy2, 28.02.2021 11:58
    +4
    будет как Литманен в своё время в Финляндии.....всем и всё проигрывать......он это и сам понимает.Украина и Грузия разные весовые категории в футболе.
    Trasher311987
      Trasher311987, 28.02.2021 13:05
    +4
    FACE_CONTROL, 28.02.2021 12:44
    Куда Мирону Богдановичу до тебя.
    В принципе нам следует поучиться как можно жопой сидеть в кресле, про....ть дисквалификацию ю17 сборной.
    Потом обосраться с ю21.
    Не уволить Ротаня, и при этом говорить все в порядке.
    И главное ему все верят.
    Я считаю это великолепно иметь такую крутую карьеру
    Trasher311987
      Trasher311987, 28.02.2021 12:12
    +4
    За что человек получает 700 тыс грн.
    Не понятно.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 28.02.2021 11:58
    +4
    будет как Литманен в своё время в Финляндии.....всем и всё проигрывать......он это и сам понимает.Украина и Грузия разные весовые категории в футболе.
    Kevko
      Kevko, 28.02.2021 13:56
    +2
    Право Цитаишвили сделать свой выбор. Болельщики должны спокойно принять и уважать его выбор.
    Если говорить о спортивной стороне, то сборная Грузия это глубокая периферия европейского футбола. Но человека может вести не только спортивная составляющая
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 28.02.2021 13:15
    +1
    со стороны Цитаишвили ему нужно ответить на простой вопрос, к какой стране его душа лежит? к Сакартвело по крови или к Украине, где его становление как футболиста произошло ! А УАФ не надо морочить голову человеку, е просто его "заиграть", как это когда то с Зинченко сделали
    maverik
    online