Players Championship: в фіналі зіграють О'Салліван і Хіггінс

В Англії завершується рейтинговий снукерний турнір

В англійському Мілтон-Кінсі проходить Players Championship, в якому беруть участь топ-16 снукеристів річного рейтингу.

У фіналі зіграють Ронні О'Салліван і Джон Хіггінс. Ронні досить легко здолав у чвертьфінальному поєдинку Джека Лісовського. Він повів в рахунку 5:0, оформивши два сенчурі і три брейка «60+». Дозволив супернику виграти один фрейм, після чого завершив матч, набравши 59 очок за підхід - 6:1. Більш напруженим видався наступний поєдинок. Ронні зустрічався з Баррі Хокінсом, і Баррі повів у рахунку 3:0. Однак О'Салліван не тільки зрівняв рахунок, а й вийшов вперед. У 10-й партії він поступався 37 очок, але «очистив» стіл і на останньому чорному оформив перемогу в партії (74:70) і в матчі - 6:4.

Ронні повторив досягнення Стівен Хендрі, вийшовши в 57-й фінал рейтингового турніру. У 56-ти попередніх О'Салліван здобув 37 перемог, але три останніх програв, в т.ч. тиждень тому.

Суперником Ронні буде Джон Хіггінс, який ледь не встановив рекорд. Він міг стати першим гравцем, що дістався до фіналу рейтингового турніру без єдиного програного фрейму. У чвертьфіналі, втім, такий-сякий рекорд відбувся. Марк Селбі поступився з рахунком 0:6, набравши тільки 7 очок! Це найгірший показник в матчі рейтингового турніру, що проходив у форматі до 6-ти перемог. Марк забив тільки 3 кулі і програв «всуху» вперше з 2015-го.

У півфіналі Хіггінс довів, що дійсно знаходиться у відмінній формі. Він повів в матчі з Кайреном Вілсоном 5:0, після чого супернику вдалося набрати 102 очки за підхід. Втім, вже в наступній партії Джон поставив крапку в матчі - 6:1.

Відзначимо, що Хіггінс завоював 30 титулів за кар'єру, проте останній раз перемагав ще в 2018-му, на Welsh Open. Джон і Ронні останній раз зустрічалися в фіналі рейтингового турніру вже дуже давно - в 2005-му, тоді на Гран-прі переміг Хіггінс - 9:2. Однак з урахуванням комерційних турнірів це буде 18-й фінал пари, і на рахунку О'Саллівана 10 перемог у вирішальних матчах.

28 лютого відбудеться фінал Players Championship.

Players Championship. 1/8 фіналу (22-24 лютого)
Джадд Трамп  – Стюарт Бінем  – 5:6
Чжоу Юелун  – Баррі Хокінс  – 5:6
Джек Лісовський  – Мартін Гоулд  – 6:3
Ронні О'Салліван  – Дін Цзюньхуей  – 6:5
Ніл Робертсон  – Лу Нінь  – 6:1
Кайрен Вілсон  – Райан Дей  – 6:1
Джордан Браун  – Джон Хіггінс  – 0:6