27.02.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Рух вирвав перемогу у Колосу на останніх секундах матчу

У Ковалівці глядачі побачили три голи, дві червоні картки і незабитий пенальті

Рух вирвав перемогу у Колосу на останніх секундах матчу
© ФК Колос

Після перемоги в минулому турі над «Львовом» головний тренер ковалівців Руслан Костишин вирішив не змінювати стартовий склад. Щодо складу «Руху», то в складі львівського клубу відбулися аж три зміни: замість дискваліфікованого Бандури місце у воротах зайняв Мисак, який востаннє грав в УПЛ ще в серпні минулого року. А замість Гагуна та Богдана Бойчука у гру вступили Стаменкович та дебютант «жовто-чорних» Борячук. До речі, для Борячука, який свого часу виступав за «Шахтар» і «Маріуполь», це вже 3-й клуб в УПЛ.

Обидві команди жваво розпочали гру і намагалися швидко переходити середину поля. Боротьби за м’яч не бракувало і суперники заробили перспективні штрафні. Якщо Лисенко пробив поруч з рамкою воріт, то підступний удар Борячука зумів парирувати Волинець. Двічі робив небезпечні навісні передачі до штрафного досвідчений Богданов, але захисники та воротар «Руху» встигали випереджати суперників.

Господарі поля поступово заволоділи перевагою, але до небезпечних моментів справа не доходила. Намагався дальнім ударом завершити атаку Чурко, але пробив в руки Мисаку. Гравці «Колоса» виконали два кутових поспіль і таки зуміли забити гол. М’яч від руки Мисака, який намагався випередити Оріховського та Лисенка, зрикошетив у ворота «Руху». Гравці львівського клубу мали після цього епізоду багато питань до арбітра Омельченка, який, не дивлячись на всі протести, зарахував взяття воріт.

Ледь розпочався другий тайм, як гравці «Руху» зрівняли рахунок. Після флангової передачі, яка спричинила метушню у воротарському майданчику «Колосу», Кондраков проштовхнув м’яч у сітку воріт. Підопічні Івана Федика мали нагоду швидко забити і другий гол, але Волинець двічі рятує ворота після ударів Борячука.

Напруга на полі зростала і порушень правил зі сторони обох команд було достатньо. Один зі штрафних гостей виконав Білий, який пробивав у ближній кут, але Волинець зіграв надійно. Забракло влучності і дальнім ударам Кравченка та Мисика. Темп гри не зменшувався і завдяки замінам гравців.

Обидві команди намагалися вирвати важливу для них перемогу і таку нагоду мали гравці «Колоса». Мисик збив у штрафному Кравченка і після другої жовтої картки був вилучений з поля. А капітан «Колоса» Гавриш, який 4-й раз в УПЛ виконував пенальті, вже вдруге невдало пробив з «позначки». Мисак відгадав напрямок польоту м’яча і 3-й раз став переможцем пенальтійської дуелі – після 12-го удару.

Потім була червона картка і для гравця «Колоса», коли Костишин-молодший також після двох попереджень залишив поле. А на останній компенсованій хвилині гри красень-гол забив Кухаревич, пробивши здалеку над воротарем.

Так «Рух» відсвяткував свою першу гостьову перемогу в УПЛ, яка виявилася вольовою. А «Колос» у своєму ювілейному, 50-му, в Прем’єр-лізі матчі зазнав поразки, не зумівши повторити клубну рекордну безпрограшну серію.

Українська Прем'єр-ліга. 16-й тур.

«Колос» - «Рух» - 1:2

 Мисак (а.г.), 34 - Кондраков, 48, Кухаревич, 96

На 90-й хвилині Гавриш не реалізував пенальті (воротар)

 Задоя, 11, Зец, 21, Білий, 35, Мисик, 63, Костишин, 86

 Костишин (дві жовті картки), 90 - Мисик (дві жовті картки), 89

«Колос»: Волинець, Чорноморець, Оріховський (Костишин, 67), Богданов, Кравченко, Задоя (Мілько, 53), Гавриш, Чурко (Ільїн, 67), Новак, Лисенко (Ісаєнко, 76), Антюх (Данфа, 76)

«Рух»: Мисак, Зец, Стаменкович, Білий, Федорчук, Мисик, Кондраков (Кухаревич, 64), Климчук (Бойчук, 64), Карасюк, Притула (Кухарук, 46), Борячук

Арбітр: Олександр Омельченко, Слов'янськ

Стадіон: «Колос», Ковалівка

КОЛОС-РУХ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Юрій Назаркевич, Sport.ua

(58 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Leo
      Leo, 28.02.2021 14:59
    +1
    Igor Avtoigor, 28.02.2021 10:52
    Действительно, почему Рух считают львовским если он с городка Винники, вот Колос же не киевский клуб, ас Ковалевки и они это не стесняются, там никто не собирается менять прописку,. Странно как то, клубу должно быть стыдно
    Винники вже давно належать до східної частини Львова, а конкретно до Личаківського району. До того ж Рух нещодавно анонсував зміну прописки на львівську. У Винниках починалася його історія, але зараз це львівський клуб. Я так бачу декому Рух і ФК Львів дуже мозолять очі у Львові.
    Leo
      Leo, 28.02.2021 14:58
    +1
    Dmytro Dmytro, 27.02.2021 22:55
    Винниківській...
    Винники вже давно належать до східної частини Львова, а конкретно до Личаківського району. До того ж Рух нещодавно анонсував зміну прописки на львівську. У Винниках починалася його історія, але зараз це львівський клуб. Я так бачу декому Рух і ФК Львів дуже мозолять очі у Львові.
    Leo
      Leo, 28.02.2021 14:54
    +1
    BekXan, 27.02.2021 21:49
    Молодца Рух терпите и жмите дно Фк Львов должен быть загнан в стойло второй лиги.
    Це Минай дно
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 28.02.2021 12:56
    +3
    Tеllur, 28.02.2021 12:24
    ТРИ пенальти и Динамо пробивало Колосу, и это было раньше, чем с Шахтёром.
    Ну почему бы оттуда не начать про три банана обезьянскую песню из мультика?
    Я помню и те пенальти тоже, и два пенальти в ворота ДК в следующей их игре. Только в отличие от этого я не пишу, что Шахтёр тянут судьи.
    Tеllur
      Tеllur, 28.02.2021 12:24
    -4
    Роман Порывай, 28.02.2021 11:06
    Ім особливо у грі з Шахтою підсуджували, чи не так? Три пенальті у ворота Колосу, мабуть, щоб Шахту налякати.
    ТРИ пенальти и Динамо пробивало Колосу, и это было раньше, чем с Шахтёром.
    Ну почему бы оттуда не начать про три банана обезьянскую песню из мультика?
    DidOk
      DidOk, 28.02.2021 12:06
    +2
    Було цікаво 👍
    Сергей Ерофеенко
      Сергей Ерофеенко, 28.02.2021 12:02
    +1
    Олег Кулініч, 27.02.2021 21:38
    Поставив на червону і пєнальку. Ті колгоспники вже задовбали, тупіше чим їм не підсужують навіть дирявим куянам
    Мудак, а теперь давай факты что ДК судьи помогают. Или слабо?
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 28.02.2021 11:24
    +2
    PFCLviv, 28.02.2021 11:07
    Без вас каци розберемось чий Рух!
    Ты )(уепутало позорящее Львов и всех кто там живёт, выкидывая свои высеры не кому не нужные, судя по всему ты ещё слабоумное и недоразвитое, тебе уже все кому не лень это писали, но ты чучундра малолетняя так и не чего не поняла
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 28.02.2021 11:11
    0
    Альооо, редакторы, б****!!!
    "Рух вирвав перемогу у Колоса". Не у Колосу, а у КолосА
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 28.02.2021 11:07
    -9
    Igor Avtoigor, 28.02.2021 10:52
    Действительно, почему Рух считают львовским если он с городка Винники, вот Колос же не киевский клуб, ас Ковалевки и они это не стесняются, там никто не собирается менять прописку,. Странно как то, клубу должно быть стыдно
    Без вас каци розберемось чий Рух!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 28.02.2021 11:06
    +1
    Олег Кулініч, 27.02.2021 21:38
    Поставив на червону і пєнальку. Ті колгоспники вже задовбали, тупіше чим їм не підсужують навіть дирявим куянам
    Ім особливо у грі з Шахтою підсуджували, чи не так? Три пенальті у ворота Колосу, мабуть, щоб Шахту налякати.
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 28.02.2021 10:52
    +2
    Dmytro Dmytro, 27.02.2021 22:55
    Винниківській...
    Действительно, почему Рух считают львовским если он с городка Винники, вот Колос же не киевский клуб, ас Ковалевки и они это не стесняются, там никто не собирается менять прописку,. Странно как то, клубу должно быть стыдно
    Tеllur
      Tеllur, 28.02.2021 09:27
    -4
    ГДЕ интервью с СЕЛЕЗНЁВЫМ?
    Журналисты! Это же горячая тема сегодня.!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 28.02.2021 08:38
    -9
    BekXan, 27.02.2021 23:42
    Я тебе скажу по секрету ни одного человека на спорт уа нет что бы тебя считал умным или вменяемым.Ты имбецил ! И судя по твоим комментам ещё и находишься в дурке.С тебя не смеются и даже не сочуствуют ты д"бил !
    А я тобі скажу по секрету, шо я х...й ложив на твою думку і на твій колгосп!
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 28.02.2021 06:53
    0
    Владимир Копяк, 27.02.2021 23:53
    Я бы не был таким категоричным в отношении арбитров.Есть хорошие судьи,но с ними происходят странные метаморфозы,стоит им только попасть на лиговые игры,шальные деньги,которые там крутятся во всех играх, очень тлетворно действуют на мозги,они становятся просто неузнаваемыми,даже для членов своей семьи....
    Вы все правильно сказали, только: "Хороший судья со странными метаморфозами" - это как по-другому назвать?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 27.02.2021 23:53
    +1
    PFCLviv, 27.02.2021 23:12
    В Україні арбітрів нема! В УПЛ треба запрошувати арбітрів з Європи, бо це просто біда, а не суддівство!
    Я бы не был таким категоричным в отношении арбитров.Есть хорошие судьи,но с ними происходят странные метаморфозы,стоит им только попасть на лиговые игры,шальные деньги,которые там крутятся во всех играх, очень тлетворно действуют на мозги,они становятся просто неузнаваемыми,даже для членов своей семьи....
    Сергей Марченко
      Сергей Марченко, 27.02.2021 23:48
    -5
    Програти на останній хвилині матчу ще й на своєму полі в присутності вболівальників-ну це ж і позор! Поверніть Селезньова, з ним команда грала краще.
    BekXan
      BekXan, 27.02.2021 23:42
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.02.2021 23:12
    В Україні арбітрів нема! В УПЛ треба запрошувати арбітрів з Європи, бо це просто біда, а не суддівство!
    Я тебе скажу по секрету ни одного человека на спорт уа нет что бы тебя считал умным или вменяемым.Ты имбецил ! И судя по твоим комментам ещё и находишься в дурке.С тебя не смеются и даже не сочуствуют ты д"бил !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.02.2021 23:12
    -10
    В Україні арбітрів нема! В УПЛ треба запрошувати арбітрів з Європи, бо це просто біда, а не суддівство!
    Тарасик Шевченко
      Тарасик Шевченко, 27.02.2021 23:10
    -8
    Нах у Шахты очки забирали ???
    Володимир Підвірний
    online
      Володимир Підвірний, 27.02.2021 22:05
    +25
    Молодці. Щирі вітання молодій, амбітній львівській команді. Так тримати і надалі.
    Аа Бб
    online
      Аа Бб, 27.02.2021 21:34
    +24
    Такие игры - украшение чемпионата, заруба была до финального свистка! Ну и гол Кухаревича шикарный!
    Павел СН
      Павел СН, 27.02.2021 22:08
    +14
    царя вигнали -нема кому пеналь бити и програли!!!
    Володимир Підвірний
    online
      Володимир Підвірний, 27.02.2021 22:01
    +13
    Віталій Ткачук, 27.02.2021 21:59
    Погодьтеся, чемпіонат стало цікаво дивитися. Я думав, що Рух і Минай - перші на виліт, а Рух ще пручається.
    Не пручається, а міцно стає на ноги.
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 27.02.2021 21:59
    +13
    Погодьтеся, чемпіонат стало цікаво дивитися. Я думав, що Рух і Минай - перші на виліт, а Рух ще пручається.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.02.2021 21:58
    +13
    Вилетить Минай, найбільш дворова команда упл
    BekXan
      BekXan, 27.02.2021 23:42
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.02.2021 23:12
    В Україні арбітрів нема! В УПЛ треба запрошувати арбітрів з Європи, бо це просто біда, а не суддівство!
    Я тебе скажу по секрету ни одного человека на спорт уа нет что бы тебя считал умным или вменяемым.Ты имбецил ! И судя по твоим комментам ещё и находишься в дурке.С тебя не смеются и даже не сочуствуют ты д"бил !
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 27.02.2021 21:38
    +12
    Да! Концовочка шикарная, а последний гол шедевральный
    fon513
      fon513, 27.02.2021 22:12
    +11
    Сегодня только ленивьій не вспоминал Селезнева...он бидолаха икает там через раз
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 27.02.2021 21:33
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Упл сегодня порадовала характером!
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 27.02.2021 21:38
    +8
    Этот гол войдет в фундамент будущего украинского футбола.
    axylinam
    online
      axylinam, 27.02.2021 21:32
    +6
    Тяжело Колосу без царя приходится
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 27.02.2021 22:55
    +5
    Володимир Підвірний, 27.02.2021 22:05
    Молодці. Щирі вітання молодій, амбітній львівській команді. Так тримати і надалі.
    Винниківській...
    динамівське серце
      динамівське серце, 27.02.2021 21:54
    +5
    PFCLviv, 27.02.2021 21:47
    Команди рубались. Класна гра. Кухаревич забив шедевр! Зірка!
    п.с. "судді" це просто ганьба і жах!!! у нас нема арбітрів, а є українофоби - корупціонери !
    чесно сказати ти шматок лайна
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 28.02.2021 12:56
    +3
    Tеllur, 28.02.2021 12:24
    ТРИ пенальти и Динамо пробивало Колосу, и это было раньше, чем с Шахтёром.
    Ну почему бы оттуда не начать про три банана обезьянскую песню из мультика?
    Я помню и те пенальти тоже, и два пенальти в ворота ДК в следующей их игре. Только в отличие от этого я не пишу, что Шахтёр тянут судьи.
    hanter567
      hanter567, 27.02.2021 21:48
    +3
    Мабудь закономірно дивлячись на цей(тобто) автогол від воротаря.НЕХАЙ СУДДЯ ВІДРАПОРТУЄ ЗА СВІЙ ЗЛОЧИН
    Орест Орищишин
    online
      Орест Орищишин, 27.02.2021 21:33
    +3
    Вітаю "Рух" з перемогою але Мисики "грають" проти "Руху"
    Tеllur
      Tеllur, 27.02.2021 21:33
    +3
    Во Львове День Селезнёва!
    Уж он то забил бы!
    А так - набухается до чёртиков
    И пошлёт СМС Костышину
    DidOk
      DidOk, 28.02.2021 12:06
    +2
    Було цікаво 👍
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 28.02.2021 11:24
    +2
    PFCLviv, 28.02.2021 11:07
    Без вас каци розберемось чий Рух!
    Ты )(уепутало позорящее Львов и всех кто там живёт, выкидывая свои высеры не кому не нужные, судя по всему ты ещё слабоумное и недоразвитое, тебе уже все кому не лень это писали, но ты чучундра малолетняя так и не чего не поняла