Секретний контракт? Роман Яремчук продовжив договір з Гентом

Українець нібито продовжив контракт на покращених умовах

Секретний контракт? Роман Яремчук продовжив договір з Гентом
© Getty Images/Global Images Ukraine

За інформацією бельгійських ЗМІ, форвард «Гента» Роман Яремчук в кінці зимового трансферного вікна продовжив контракт з клубом - до середини 2025 року.

Це було зроблено для того, щоб українець не пішов з команди взимку, хоча до гравця був інтерес з боку низки клубів, в тому числі конкурента «Брюгге».

Однак клуб підняв Яремчуку зарплату і закріпив домовленість про те, що Роман зможе піти після чемпіонату Європи.

При цьому «Гент» не оголосив про новий контракт, щоб не впливати на трансферну вартість. Раніше інтерес до Яремчука приписували «Ромі», «Спортингу» і турецьким клубам.

Сайт transfermarkt дійсно виправив термін контракту до літа 2025 року, хоча недавно там значилося літо 2023 року.

Раніше повідомлялося, що влітку всі українці «Гента» покинуть команду.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Het Nieuwsblad

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 26.02.2021 21:07
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 26.02.2021 20:47
    За него допустим дают 8-9, а они в ответ 15-22, вот в том то и соль) А стоит ли он последнее? Под вопросом.
    Ну они такое озвучивают, чтоб в последствии скидывать было куда.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.02.2021 20:47
    0
    Андрей Овчаренко, 26.02.2021 20:42
    Да толку щас какие-то цифры писать, типа они на что-то повлияют)
    За него допустим дают 8-9, а они в ответ 15-22, вот в том то и соль) А стоит ли он последнее? Под вопросом.
    Argon
      Argon, 26.02.2021 20:46
    +1
    OKs100, 26.02.2021 18:51
    В конце концов все футболисты играют в футбол только ради зарплаты. Дай условному Мессии зарплату в 50 тысяч долларов в месяц, он тут же закончит карьеру, так как нету никакого смысла играть за такие копейки.
    50000?! Та я готовий на лавці все життя сидіти за такі гроші. Жаль, мною ніхто не цікавиться (
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 26.02.2021 20:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 26.02.2021 20:36
    Нормальная, это сколько?)
    Да толку щас какие-то цифры писать, типа они на что-то повлияют)
    dd dent
    online
      dd dent, 26.02.2021 20:36
    0
    Андрей Овчаренко, 26.02.2021 20:11
    Скорее всего, это чтобы не ушел свободным агентом. Не думаю, что его будут прям тисками держать, если за него норм сумму предложат.
    Нормальная, это сколько?)
    VAD
      VAD, 26.02.2021 20:30
    -1
    Неадекват...
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 26.02.2021 20:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Скорее всего, это чтобы не ушел свободным агентом. Не думаю, что его будут прям тисками держать, если за него норм сумму предложат.
    turist86
    online
      turist86, 26.02.2021 19:33
    0
    OKs100
    online
      OKs100, 26.02.2021 18:51
    0
    В конце концов все футболисты играют в футбол только ради зарплаты. Дай условному Мессии зарплату в 50 тысяч долларов в месяц, он тут же закончит карьеру, так как нету никакого смысла играть за такие копейки.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.02.2021 18:47
    0
    что б не ныл дали, потом загнут сумму еще больше
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 26.02.2021 18:45
    -1
    І знову буде нити, що хоче піти в топ чемпіонат
    REALIST
      REALIST, 26.02.2021 18:22
    +5
    Ihor86, 26.02.2021 18:10
    Дурачина какой то
    не факт, що в іншому клубі заграє! А тут і зарплата, і вболівальники на руках носять.... Сидіти в топовому чемпіонаті на лавці, як Лунін?
    Ihor86
    online
      Ihor86, 26.02.2021 18:10
    -1
    Дурачина какой то
    REALIST
    online
      REALIST, 26.02.2021 18:22
    +5
    Ihor86, 26.02.2021 18:10
    Дурачина какой то
    не факт, що в іншому клубі заграє! А тут і зарплата, і вболівальники на руках носять.... Сидіти в топовому чемпіонаті на лавці, як Лунін?
    Argon
    online
      Argon, 26.02.2021 20:46
    +1
    OKs100, 26.02.2021 18:51
    В конце концов все футболисты играют в футбол только ради зарплаты. Дай условному Мессии зарплату в 50 тысяч долларов в месяц, он тут же закончит карьеру, так как нету никакого смысла играть за такие копейки.
    50000?! Та я готовий на лавці все життя сидіти за такі гроші. Жаль, мною ніхто не цікавиться (
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 26.02.2021 21:07
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 26.02.2021 20:47
    За него допустим дают 8-9, а они в ответ 15-22, вот в том то и соль) А стоит ли он последнее? Под вопросом.
    Ну они такое озвучивают, чтоб в последствии скидывать было куда.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.02.2021 20:47
    0
    Андрей Овчаренко, 26.02.2021 20:42
    Да толку щас какие-то цифры писать, типа они на что-то повлияют)
    За него допустим дают 8-9, а они в ответ 15-22, вот в том то и соль) А стоит ли он последнее? Под вопросом.
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 26.02.2021 20:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 26.02.2021 20:36
    Нормальная, это сколько?)
    Да толку щас какие-то цифры писать, типа они на что-то повлияют)
    dd dent
    online
      dd dent, 26.02.2021 20:36
    0
    Андрей Овчаренко, 26.02.2021 20:11
    Скорее всего, это чтобы не ушел свободным агентом. Не думаю, что его будут прям тисками держать, если за него норм сумму предложат.
    Нормальная, это сколько?)
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 26.02.2021 20:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Скорее всего, это чтобы не ушел свободным агентом. Не думаю, что его будут прям тисками держать, если за него норм сумму предложат.
    turist86
    online
      turist86, 26.02.2021 19:33
    0
    OKs100
    online
      OKs100, 26.02.2021 18:51
    0
    В конце концов все футболисты играют в футбол только ради зарплаты. Дай условному Мессии зарплату в 50 тысяч долларов в месяц, он тут же закончит карьеру, так как нету никакого смысла играть за такие копейки.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.02.2021 18:47
    0
    что б не ныл дали, потом загнут сумму еще больше