Мирон МАРКЕВИЧ: «У парі Рома – Шахтар однозначного фаворита немає»

Спеціаліст – про результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи

Мирон МАРКЕВИЧ: «У парі Рома – Шахтар однозначного фаворита немає»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Колишній наставник збірної України Мирон Маркевич прокоментував результати жеребкування 1/8 Ліги Європи для українських команд.

Нагадаємо, «Динамо» зіграє проти іспанського «Вільярреала», а «Шахтар» зустрінеться з італійською «Ромою».
 
«Українські команди отримали непростих суперників. Могли випасти кращі, могли й гірші. Обидва суперники - хороші команди. Буде непросто і «Динамо», і «Шахтарю».

В парі «Рома» - «Шахтар» однозначного фаворита немає. Це рівні суперники.

В парі «Вільярреал» - «Динамо» трохи сильніше іспанська команда, але футбол така штука, що сильніші не завжди виграють. «Вільярреал» - серйозна команда, але своє дасть знати той момент, який склад буде грати з киянами. Вони йдуть в шістці команд і хочуть грати в Лізі чемпіонів.

Будемо надіятися, що хоча б одна українська команда пройде далі», - сказав Маркевич.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — 1927.kiev.ua

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BUCH
      BUCH, 26.02.2021 19:31
    +3
    FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:03
    Да, всё будет зависеть от настроя Шахтёра.
    Маша у них что, месячные могут начаться??? Какое настроение???
    zzg77
    online
      zzg77, 26.02.2021 17:45
    -1
    Рома спокойно обыграет кротов! Каштру развалил команду.
    Arthur Oliynyk
      Arthur Oliynyk, 26.02.2021 17:36
    +1
    Шахтёр обыграет их как Реал в 2 матчах!
    Sauron
      Sauron, 26.02.2021 17:27
    0
    Мирон МАРКЕВИЧ: - У парі Рома – Шахтар однозначного фаворита немає
    Всі букмекери планети: - WTF?!
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:23
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Oleg Savchuk, 26.02.2021 17:22
    Фекалія ти шо за український клуб вболіваєш ти ж кацаб, чому не за Краснодир чи зєніт?
    Ты уже на смереке?
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 26.02.2021 17:22
    +4
    FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:03
    Да, всё будет зависеть от настроя Шахтёра.
    Фекалія ти шо за український клуб вболіваєш ти ж кацаб, чому не за Краснодир чи зєніт?
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:03
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Да, всё будет зависеть от настроя Шахтёра.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 26.02.2021 17:22
    +4
    FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:03
    Да, всё будет зависеть от настроя Шахтёра.
    Фекалія ти шо за український клуб вболіваєш ти ж кацаб, чому не за Краснодир чи зєніт?
    BUCH
    online
      BUCH, 26.02.2021 19:31
    +3
    FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:03
    Да, всё будет зависеть от настроя Шахтёра.
    Маша у них что, месячные могут начаться??? Какое настроение???
    Arthur Oliynyk
    online
      Arthur Oliynyk, 26.02.2021 17:36
    +1
    Шахтёр обыграет их как Реал в 2 матчах!
    Sauron
    online
      Sauron, 26.02.2021 17:27
    0
    Мирон МАРКЕВИЧ: - У парі Рома – Шахтар однозначного фаворита немає
    Всі букмекери планети: - WTF?!