Дуже інтригуюча пара. Визначилися фіналістки турніру в Аделаїді

За титул змагатимуться Іга Свьонтек і Белінда Бенчіч

Дуже інтригуюча пара. Визначилися фіналістки турніру в Аделаїді
© Mark Brake / Getty Images / Global Images Ukraine. Белінда Бенчіч

На турнірі WTA 500 в Аделаїді відбулися матчі 1/2 фіналу.

У першому матчі Іга Свьонтек з Польщі впевнено здолала швейцарку Жиль Тайхман.

У другій зустрічі інша швейцарка Белінда Бенчич, яка отримала другий номер посіву, виявилася сильнішою за Корі Гауфф з США.

Для Свьонтек це буде третій фінал у кар'єрі, вона є чинною чемпіонкою Ролан Гаррос. На рахунку Бенчич 10 фіналів і чотири титули.

Аделаїда. 1/2 фіналу

 Іга Свьонтек [5] –  Жиль Тайхман – 6:3, 6:2
 Белінда Бенчич [2] –  Корі Гауфф – 7:6(2), 6:7(4), 6:2

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vital
    online
      vital, 26.02.2021 15:26
    -1
    У цій парі без варіантів - точно не за псіховану
    olya403
      olya403, 26.02.2021 14:59
    -1
    Elis, 26.02.2021 13:49
    Бажаю перемоги Швьонтек! Дуже приємна, скромна і врівноважена дівчина з цікавою грою! Вболіватиму за неї.
    Аналогічно! Розумна і цікава дівчина
    п.с. Іга ще й музику хорошу слухає
    Sashamar
    online
      Sashamar, 26.02.2021 14:26
    0
    Я буду вболівати за Белінду. Вона молодець. Сьогодні судді накосячили на кілька ігор наперед. Все витримала.
    Elis
      Elis, 26.02.2021 13:49
    +2
    Бажаю перемоги Швьонтек! Дуже приємна, скромна і врівноважена дівчина з цікавою грою! Вболіватиму за неї.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.02.2021 13:15
    +2
    Ех.... Минулого року в фіналі тут була Ястремська,та ще з Сашком Бажиним. Ми всі дивилися в майбутнє з великою надією на Даяну. А тепер її кар'єрі, мабуть прийшла велика попа. Шляхи Господні не передбачувані!
    Elis
      Elis, 26.02.2021 13:49
    +2
    Бажаю перемоги Швьонтек! Дуже приємна, скромна і врівноважена дівчина з цікавою грою! Вболіватиму за неї.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.02.2021 13:15
    +2
    Ех.... Минулого року в фіналі тут була Ястремська,та ще з Сашком Бажиним. Ми всі дивилися в майбутнє з великою надією на Даяну. А тепер її кар'єрі, мабуть прийшла велика попа. Шляхи Господні не передбачувані!
    Sashamar
    online
      Sashamar, 26.02.2021 14:26
    0
    Я буду вболівати за Белінду. Вона молодець. Сьогодні судді накосячили на кілька ігор наперед. Все витримала.