В Кубку ЄКВ та Кубку Виклику пройшли перші півфінали

Вони ознаменувалися подвійним успіхом росіян та італійців, а також провалом турецьких клубів

601
1
CEV

В другому і третьому за значимістю турнірах волейбольних єврокубків були зіграні перші півфінальні матчі.

У чоловічому Кубку ЄКВ подвійної перемоги досягли російські клуби «Динамо» Москва і «Зеніт» із Санкт-Петербурга». В домашніх матчах вони виграли з однаковим рахунком 3:1 відповідно у французького «Монпельє» і бельгійського клубу «Гріньярд».

Кубок ЄКВ. Сезон 2020-2021 рр.
Чоловіки. Півфінал. Перші матчі
«Динамо» (Москва, Росія) - «Монпельє» (Монпельє, Франція)

3:1 (25:21, 25:16, 13:25, 25:21)
«Зеніт» (Санкт-Петербург, Росія) - «Гріньярд» (Маасейк, Бельгія)
3:1 (25:20, 23:25 26:24, 26:24)

Матчі-відповіді пройдуть 3 і 4 березня.

В жіночому турнірі Кубку ЄКВ італійська «Саугелла» у себе в Монці легко розправилася з сербською командою «Тент» 3:0. А французький клуб «Ангели» тільки в п'ятому сеті на своєму майданчику в місті Безьє зломив опір турецького «Галатасарая» 3:2.

Кубок ЄКВ
Жінки. Півфінал. Перші матчі
«Саугелла» (Монца, Італія) - «Тент» (Обреновац, Сербія)

3:0 (25:15, 25:22, 25:12)
«Ангели» (Безьє, Франція) - «Галатасарай» (Стамбул, Туреччина)
3:2 (25:20, 13:25, 18:25, 25:22, 15:13)

Повторні матчі тут будуть зіграні 2 і 3 березня.

В чоловічому Кубку Виклику італійський «Альянс» з Мілана на виїзді завдав поразки турецькому «Халкбанк» 3:1. А чеські «Леви», які в чвертьфіналі обіграли український «Епіцентр-Подоляни», і цього разу здобули перемогу над ще одним турецьким клубом «Зіраат Банкасі» 3:0. У складі господарів майданчика на заміну виходив український волейболіст Іван Плясецький, який набрав 1 очко.

Кубок Виклику
«Халкбанк» (Анкара, Туреччина) - «Альянс» (Мілан, Італія)

1:3 (25:22, 22:25 18:25, 13:25)
«Леви» (Прага, Чехія) - «Зіраат Банкасі» (Анкара, Туреччина)
3:0 (25:22, 25:14, 25:23)

Обидва матчі-відповіді пройдуть 3 березня.

А ось в жіночому Кубку Виклику був зіграний лише один півфінал. В ньому грали румунський клуб «Алба» з міста Блаж та угорський «Діамант» (Капошвар). Господарі майданчика виявилися явно сильніше 3:0.

Жінки. Півфінал. Перший матч
«Алба» (Блаж, Румунія) - «Діамант» (Капошвар, Угорщина
)
3:0 (25:13, 25:18, 25:16)

Гра у відповідь пройде 3 березня.

Щодо другої пари півфіналістів, де зійшлися дві команди не тільки з однієї країни, а з одного турецького міста Стамбул, то «Сістем9 Весілюрт» і «THY» обидва матчі зіграють у себе вдома на одному й тому ж майданчику 2 і 3 березня.