| Оновлено 24 лютого 2021, 23:44
1210
0

Відбулися ще три чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів

Виїзних перемог у чоловіків досягли «Закса» і «Зеніт», а у жінок - «Карраро Імоко»

1210
0
CEV

Напередодні в чоловічій і жіночій волейбольній Лізі чемпіонів відбулися перші матчі 1/4 фіналу. І ось сьогодні пройшли ще три поєдинки.

У чоловіків один із головних претендентів на головний трофей італійський клуб «Кучине-Любе» у себе в місті Чівітанова програв польській «Заксі» з рахунком 1:3. Спершу суперники обмінялися виграними партіями, а потім гості з однаковим результатом 25:21 досягли перемоги в третьому і четвертому сетах.

А в польському місті Белхатув місцева «Скра» приймала казанський «Зеніт». У першій і третій партіях з однаковим рахунком 25:23 виграли росіяни. Другий сет залишився за господарями майданчика 25:19. Але в четвертому з тим же результатом знову сильнішими виявилися гості.

Ліга чемпіонів. Чоловіки
1/4 фіналу. Перші матч
24 лютого
Чівітанова (Італія)
«Кучине-Любе» (Чівітанова, Італія) - «Закса» (Кендзежин-Козле, Польща)

1:3 (23:25 25:14, 21:25, 21:25)

Белхатув, Польща
«Скра» (Белхатув, Польща) - «Зеніт» (Казань, Росія)

1:3 (23:25 25:19, 23:25 19:25)

В жіночому турнірі дві італійські команди «Савіно» та «Карраро Імоко» грали в місті Скандіччі. Матч тривав майже дві з половиною години. Суперниці ніяк не хотіли поступатися одна одній. Тільки в першій партії господарки майданчика виграли досить впевнено 25:17. А всі решта чотири сети завершилися з мінімальною перевагою однієї зі сторін. Зрештою успіх був на боці гостей із загальним рахунком 2:3.

Ліга чемпіонів. Жінки
1/4 фіналу. Перший матч
24 лютого
Скандіччі, Італія
«Савіно» (Скандіччі, Італія) - «Карраро Імоко» (Конельяно, Італія)

2:3 (25:17, 27:29, 30:28, 23:25 15:17)

Завтра в четвер 25 лютого завершаться перші матчі 1/4 фіналу:

Чоловіки
«Берлін Рециклінг» (Берлін, Німеччина) - «Трентіно» (Італія)

Жінки
«Хемік» (Поліце, Польща) - «Вакіфбанк» (Стамбул, Туреччина)
«Бусто-Арсіціо» (Бусто-Арсіціо, Італія) - «Екзачібаші» (Стамбул, Туреччина)

Нагадаємо, що матчі-відповіді 1/4 фіналу пройдуть і у чоловіків, і у жінок в період з 2 по 4 березня.

Волейбол | 23 березня 2024, 15:27 0

Обидва півфінальні поєдинки з «Балтою» дніпровська команда виграла з рахунком 3:0