Дніпро-1 зацікавлений в призначенні головним тренером румуна Петреску

53-річний фахівець може замінити на посаді хорвата Ігора Йовічевіча

Дніпро-1 зацікавлений в призначенні головним тренером румуна Петреску
© Getty Images/Global Images Ukraine. Дан Петреску

Керівництво «Дніпра-1» проявляє зацікавленість в послугах досвідченого румунського наставника Дана Петреску, який напередодні покинув пост головного тренера турецького «Кайсеріспора».

За інформацією румунської преси, боси «Дніпра-1» готові запропонувати Петреску такий же оклад, який Дан отримував в двох останніх клубах - «Клужі» та «Кайсеріспорі». З ранніх даних, що публікувалися в пресі, можна зробити висновок, що мова йде про суму в 1,5-2 мільйони євро на рік.

Відзначається, що в «Дніпрі-1» хочуть повернути клубу з регіону колишню велич «Дніпра», який припинив існування, через що готові до фінансових витрат.

Крім «Дніпра-1» інтерес до Петреску проявляють клуби з Росії, Казахстану і країн Перської затоки.

Тренерську кар'єру Петреску почав в 2003 році. Працював з рядом клубів з Румунії, а також очолював «Віслу» (Польща), «Кубань» (Росія), «Динамо» (Росія), «Аль-Арабі» (Катар), «Цзянсу Сунін» (Китай), «Аль-Наср» (ОАЕ), «Гуйчжоу Хенфен» (Китай). З 11 січня по 23 лютого цього року був наставником турецького «Кайсеріспора».

«Дніпро-1» після 15 турів має 14 очок в активі і займає 10-е місце в турнірній таблиці УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ro

(45 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    aforist
      aforist, 25.02.2021 11:31
    0
    На сегодняшний день-только Йовичевич,и никаких сайтов из Румынии
    A1RF0RC3
      A1RF0RC3, 25.02.2021 07:04
    -1
    Андрей Овчаренко, 24.02.2021 19:01
    Это ватная фишка - постоянно скулить как все плохо стало после того как мы на россиюшку напали и оккупировали у нее территории. Вот не ссорились бы с россиюшкой, до сих пор колбаса была бы по 2.20, понял, сын дебила?
    Выздоравливай!
    Artem !
      Artem !, 24.02.2021 22:26
    0
    Источник - румынский сайт.
    Милан Милан
    online
      Милан Милан, 24.02.2021 20:51
    0
    Да, лучше бы Вернидуба взяли!
    wicker
      wicker, 24.02.2021 19:49
    +5
    ну да ну да Вернидуби, Григорчуки НАХ... а підерески тренувати....
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 24.02.2021 19:27
    0
    спорт.ро это аналог спорт.юа?
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.02.2021 19:01
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex Romanov, 24.02.2021 18:58
    Причём тут вата, дебил?
    Это ватная фишка - постоянно скулить как все плохо стало после того как мы на россиюшку напали и оккупировали у нее территории. Вот не ссорились бы с россиюшкой, до сих пор колбаса была бы по 2.20, понял, сын дебила?
    Alex Romanov
    online
      Alex Romanov, 24.02.2021 18:58
    -9
    Андрей Овчаренко, 24.02.2021 18:50
    Да убогий вброс, чтоб всякая вата обоссанная про Днепропетровск лишний раз поныла
    Причём тут вата, дебил?
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 24.02.2021 18:58
    0
    source02, 24.02.2021 18:41
    2 ляма евро в УПЛ хахахахахахахахахах это в памойке из некогда славного футбольного города ДНЕПРОПЕТРОВСКА
    В Днепре уже не должно быть никакой хорошой команды? И это из-за того что когда-то исчез клуб и это должно убить футбол в таком большом городе?
    alex13
      alex13, 24.02.2021 18:51
    +6
    Шо за бред?! Команда только начала набирать обороты с Йовичевичем, а тут такая хрень! Не иначе как попытка навести смуту!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.02.2021 18:50
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 24.02.2021 17:23
    Зачем , Йовичевич нормальный тренер ?
    Да убогий вброс, чтоб всякая вата обоссанная про Днепропетровск лишний раз поныла
    zhyr
    online
      zhyr, 24.02.2021 18:46
    +1
    А можна було лише заплатити Рамосу, і не треба було б нічого відроджувати
    source02
      source02, 24.02.2021 18:41
    -6
    2 ляма евро в УПЛ хахахахахахахахахах это в памойке из некогда славного футбольного города ДНЕПРОПЕТРОВСКА
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 24.02.2021 18:20
    +3
    Дожили! Цыгане учат украинцев в футбол играть((
    vismut
    online
      vismut, 24.02.2021 18:04
    -6
    А может попробовать Развана Луческу?
    Отец будет рядом, что и на его общем состоянии положительно отразится.
    Динамо станет чемпионом, а СК Днепр-1 займёт 5-е место. И заживут на славу всем.
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 24.02.2021 17:57
    +9
    Бредятина, безработный ищет зароботок создавая фейки) надеясь найти клуб по-лучше. Йовичевич только набирать начал, и его уволят?
    maxno
      maxno, 24.02.2021 17:54
    +13
    Очередной фейк этого сайта спорт.фейк
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 24.02.2021 17:48
    -8
    Он бы и ДК подошел.
    KARABAS55
      KARABAS55, 24.02.2021 17:44
    0
    Та это всё происки Кремля. Жёлтая пресса!!!
    byrjyi
      byrjyi, 24.02.2021 17:31
    +10
    Наверняка басня)
    Bohdan
      Bohdan, 24.02.2021 17:18
    +23
    Нащо такий спец, який тренером працює в командах по 1,5 місяця.
    Руслан Луценко
      Руслан Луценко, 24.02.2021 17:22
    +20
    Лееетяяят утки... 🦆) 🤣
    DidOk
      DidOk, 24.02.2021 17:22
    +15
    Нафіга ?
    maxno
      maxno, 24.02.2021 17:54
    +13
    Очередной фейк этого сайта спорт.фейк
    JekFunny
      JekFunny, 24.02.2021 17:23
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    Зачем , Йовичевич нормальный тренер ?
    byrjyi
    online
      byrjyi, 24.02.2021 17:31
    +10
    Наверняка басня)
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 24.02.2021 17:57
    +9
    Бредятина, безработный ищет зароботок создавая фейки) надеясь найти клуб по-лучше. Йовичевич только набирать начал, и его уволят?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 24.02.2021 17:25
    +8
    Как будто этот Петреску чем то лучше .
    alex13
    online
      alex13, 24.02.2021 18:51
    +6
    Шо за бред?! Команда только начала набирать обороты с Йовичевичем, а тут такая хрень! Не иначе как попытка навести смуту!
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 24.02.2021 17:23
    +6
    Цей алкоголік натренує. Чим вам Ігорюня не подобається, клоуни???? З таким гамном набирає очки і піднімається по турнірці
    wicker
    online
      wicker, 24.02.2021 19:49
    +5
    ну да ну да Вернидуби, Григорчуки НАХ... а підерески тренувати....
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 24.02.2021 18:20
    +3
    Дожили! Цыгане учат украинцев в футбол играть((
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 24.02.2021 17:27
    +3
    salamanka1982, 24.02.2021 17:23
    Цей алкоголік натренує. Чим вам Ігорюня не подобається, клоуни???? З таким гамном набирає очки і піднімається по турнірці
    Фигасе говно. Ты болен?
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.02.2021 18:50
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 24.02.2021 17:23
    Зачем , Йовичевич нормальный тренер ?
    Да убогий вброс, чтоб всякая вата обоссанная про Днепропетровск лишний раз поныла
    zhyr
    online
      zhyr, 24.02.2021 18:46
    +1
    А можна було лише заплатити Рамосу, і не треба було б нічого відроджувати
    aforist
      aforist, 25.02.2021 11:31
    0
    На сегодняшний день-только Йовичевич,и никаких сайтов из Румынии
    Artem !
      Artem !, 24.02.2021 22:26
    0
    Источник - румынский сайт.
    Милан Милан
    online
      Милан Милан, 24.02.2021 20:51
    0
    Да, лучше бы Вернидуба взяли!
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 24.02.2021 19:27
    0
    спорт.ро это аналог спорт.юа?
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.02.2021 19:01
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex Romanov, 24.02.2021 18:58
    Причём тут вата, дебил?
    Это ватная фишка - постоянно скулить как все плохо стало после того как мы на россиюшку напали и оккупировали у нее территории. Вот не ссорились бы с россиюшкой, до сих пор колбаса была бы по 2.20, понял, сын дебила?