18.02.2021, FT   ТВ-трансляція:

Янг Бойз — Баєр — 4:3. Відео голів та огляд матчу

В результативній перестрілці сильнішими виявилися господарі

© Getty Images/Global Images Ukraine

У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи «Янг Бойз» обіграв «Баєр» з рахунком 4:3. Гості зуміли відігратися з 0:3, але господарі все-таки вирвали перемогу на останніх хвилинах зустрічі.

Пропонуємо вашій увазі відео голів та огляд матчу.

«Янг Бойз» — «Баєр» — 4:3
Голи:
Фасснахт, 3, Сьєбатшьо, 19, 89, Мешак, 44 — Шік, 49, 52, Діабі, 68

Події матчу
89' ГОЛ ! М'яч забив Теосон-Жордан Сьєбаштьо (Янг Бойз).
68' ГОЛ ! М'яч забив Мусса Діабі (Байєр).
52' ГОЛ ! М'яч забив Патрік Шік (Байєр).
49' ГОЛ ! М'яч забив Патрік Шік (Байєр).
44' ГОЛ ! М'яч забив Елія Мешак (Янг Бойз).
19' ГОЛ ! М'яч забив Теосон-Жордан Сьєбаштьо (Янг Бойз).
3' ГОЛ ! М'яч забив Крістіан Фасснахт (Янг Бойз).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

-1
    Вчора був футбол, а ВОНИ ЙОГО ТІЛЬКИ ЗАРАЗ відео обзор скинули!!!!!! Вже давним-давно всі подивилися, хто хотів подивитися, не сайт, а якісь ще раз повторюся, - ДІЛЄТАНТИ, візьміть нормальних працівників на роботу, був раніше САЙТ як САЙТ, А ЗАРАЗ????!!!!!!! Таке відчуття деколи, що вони пишуть якусь статтю, а ФУТБОЛ ніколи не дивилися!!!!!!!! Поміняйте трохи своє ставлення до роботи, або ідіть в одне місце працювати!!!!!!!!!!
    Grigorio666
      Grigorio666, 19.02.2021 18:38
    -1
    І пишеться і читається Байєр, а не Баєр!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Почали вести сторінку Футбол на спорт юа і Спорт ua якісь ділєтанти, футбол коментують і пишуть без фамілій, непонятно хто забив, раніше все описували, а зараз НІФІГА, ТО КОМУ ВОНО ПОТРІБНО??? Тільки коли футбол почався, а потім перший тайм закінчився і другий тайм почався і матч закінчено?!!!!! То й так всі це ДОБРЕ ЗНАЮТЬ!!!!!!
    НЕ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ ХТО БИВ ПО ВОРОТАХ, ХТО і КОЛИ ЗАБИВ, ТО НАЙКРАЩЕ ВЗАГАЛІ НЕ ПИШІТЬ, БО ВИ ГІРШЕ КЛОУНІВ, цирк поїхав, а ви залишились!!!!!!!!