Янг Бойз — Баєр — 4:3. Відео голів та огляд матчу

В результативній перестрілці сильнішими виявилися господарі

1686
3

У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи «Янг Бойз» обіграв «Баєр» з рахунком 4:3. Гості зуміли відігратися з 0:3, але господарі все-таки вирвали перемогу на останніх хвилинах зустрічі.

Пропонуємо вашій увазі відео голів та огляд матчу.

«Янг Бойз» — «Баєр» — 4:3
Голи:
Фасснахт, 3, Сьєбатшьо, 19, 89, Мешак, 44 — Шік, 49, 52, Діабі, 68

Події матчу

89’
ГОЛ ! М'яч забив Теосон-Жордан Сьєбаштьо (Янг Бойз).
68’
ГОЛ ! М'яч забив Мусса Діабі (Байєр).
52’
ГОЛ ! М'яч забив Патрік Шік (Байєр).
49’
44’
ГОЛ ! М'яч забив Елія Мешак (Янг Бойз).
19’
3’
ГОЛ ! М'яч забив Крістіан Фасснахт (Янг Бойз).
Джерело Футбол 1/2/3
(2)

Коментарі 3
Trollface
Молоді хлопці порвали німцям зад.
Grigorio666
Вчора був футбол, а ВОНИ ЙОГО ТІЛЬКИ ЗАРАЗ відео обзор скинули!!!!!! Вже давним-давно всі подивилися, хто хотів подивитися, не сайт, а якісь ще раз повторюся, - ДІЛЄТАНТИ, візьміть нормальних працівників на роботу, був раніше САЙТ як САЙТ, А ЗАРАЗ????!!!!!!! Таке відчуття деколи, що вони пишуть якусь статтю, а ФУТБОЛ ніколи не дивилися!!!!!!!! Поміняйте трохи своє ставлення до роботи, або ідіть в одне місце працювати!!!!!!!!!!
Grigorio666
І пишеться і читається Байєр, а не Баєр!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Почали вести сторінку Футбол на спорт юа і Спорт ua якісь ділєтанти, футбол коментують і пишуть без фамілій, непонятно хто забив, раніше все описували, а зараз НІФІГА, ТО КОМУ ВОНО ПОТРІБНО??? Тільки коли футбол почався, а потім перший тайм закінчився і другий тайм почався і матч закінчено?!!!!! То й так всі це ДОБРЕ ЗНАЮТЬ!!!!!!
НЕ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ ХТО БИВ ПО ВОРОТАХ, ХТО і КОЛИ ЗАБИВ, ТО НАЙКРАЩЕ ВЗАГАЛІ НЕ ПИШІТЬ, БО ВИ ГІРШЕ КЛОУНІВ, цирк поїхав, а ви залишились!!!!!!!!