Відома легкоатлетка Бланка Влашич завершила кар'єру

Хорватка після травм не зуміла повернутися на колишній рівень

© Getty Images/Global Images Ukraine

Відома хорватська стрибунка у висоту Бланка Влашич оголосила про завершення спортивної кар'єри у віці 37 років.

Спортсменка є 4-разовою чемпіонкою світу і чемпіонкою Європи, вигравала срібло на Олімпіаді-2008 і бронзу на Олімпіаді-2016. Причиною рішення про завершення кар'єри є травми.

«Після ОІ в Ріо я намагалася залікувати свої травми, мріяла повернутися до великих змагань. Мені ще до Ріо говорили зупинитися, але я б тоді не зуміла виграти медаль. Я зробила це буквально на одній нозі, і з тих пір намагалася відновитися».

«Тепер я зрозуміла, що настав час зупинитися», - сказала Влашич.

Особистий рекорд однієї з найтитулованіших спортсменок Хорватії - 2.08 м. Це другий результат в історії жіночих стрибків у висоту на відкритому повітрі.

Найкращий результат у приміщенні - 2.06 м.

Нещодавно юна українка Ярослава Магучіх повторила результат Влашич, стрибнувши в приміщенні на 2.06 м.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!