Welsh Open: Трамп вилетів в 1/16, Аллен - в 1/8 фіналу

Відомі всі пари чвертьфіналістів

1358
0

У валлійському Ньюпорті проходить Welsh Open - рейтинговий снукерний турнір. Черговий ігровий день приніс відразу кілька сенсацій.

Найбільшою несподіванкою став виліт лідера світового рейтингу, Джадда Трампа. У матчі з Хоссейном Вафаеєм він вів у рахунку 2:1, оформивши дві півсотенні серії. Але наступних три фрейми залишилися за іранцем - 4:2. Відзначимо, що перервалася серія Трампа з 28-ми (!) виграних матчів у форматі до 4-х перемог.

Не змогли подолати бар'єр 1/16 фіналу і Кайрен Вілсон з Джоном Хіггінсом. Обидва поступилися з однаковим рахунком 3:4. Кайрен програв Тому Форду, а Джон - Алістеру Картеру. Вілсон був за крок від перемоги - він вів з рахунком 3:1. Але три поспіль півсотенні серії вивели в 4-й раунд Форда. А ось Хіггінс і Картер вели рівну боротьбу. Однак в 7-й партії Алі зумів набрати 99 очок за підхід і виграв матч.

В 1/8 фіналу припинили боротьбу й інші високорейтингові гравці. Форд не зупинився на досягнутому і вибив з турніру Джека Лісовського. Боротьба була запеклою, Джек оформив три півсотенні серії, Том - дві. Але в підсумку все одно переміг - 4:3. Відзначимо, що Форду перемоги вкрай потрібні. Він ще може потрапити в топ-16 річного рейтингу. А тільки 16 кращих снукеристів з цього списку будуть брати участь в Players Championship, який стартує вже наступного тижня.

Вилетів і Янь Бінтао, але і суперник у нього був іменитий - Марк Селбі. Марк зумів зробити 4 брейки «+60» і святкував перемогу - 4:2.

Продовжує демонструвати відмінну форму Ронні О'Салліван. Поки що на турнірі він програв один фрейм! Відзначимо, що в разі успіху в наступному поєдинку він вийде в 80-й півфінал рейтингового турніру в кар'єрі!

Неймовірно драматичним вийшов матч Шон Мерфі - Баррі Хокінс. Шон, чинний переможець Welsh Open, вів у рахунку 3:1, однак Баррі зумів наздогнати суперника. У вирішальній партії перемогу здобув Шон, причому зробив це на останньому рожевому! 59:51 у розіграші і 4:3 в матчі. До слова, як і Форд, Мерфі ще має шанси потрапити до топ-16.

Є вони і у Алі Картера, але для цього йому потрібно вийти як мінімум до фіналу Welsh Open. А поки що він обіграв Марка Аллена. Алістер поступався 1:2, але потім взяв три фрейми поспіль і вийшов до чвертьфіналу.

У п'ятницю, 19 лютого, будуть зіграні поєдинки 1/4 фіналу.

Футбол | 10 травня 2024, 12:51 17

Наставник «Реала» не хоче змінювати переможний склад, але впевнений, що з Тібо шанси будуть вищі

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди