МОУРІНЬО: «Я очікував четвертий, п'ятий, шостий гол у ворота Вольфсбергера»

«Тоттенхем» впевнено обіграв австрійський клуб

2889
1

«Тоттенхем» розгромив «Вольфсбергер» (4:1) в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Головний тренер «шпор» Жозе Моуріньо висловився про цей матч.

«Результат хороший. Справа ще не зроблена, але майже зроблено. 3:0 - до перерви, 1:1 - у другому таймі. Я задоволений тим, як команда грала в першому таймі, але другу половину ми почали не дуже добре, допустили помилку. Повинні були провести його краще. Я очікував четвертий, п'ятий, шостий гол. У підсумку 4:1, і це хороший результат.

За рахунку 3:0 гра була повністю в наших руках, але рахунок міг стати 3:2, і тоді результат був би не таким вже прекрасним. «Вольфсбергер» - хороша, але не відмінна команда. Ми повинні були забивати більше.

В основному наш виступ був солідним. Ми повинні були перемогти і позбутися цього негативного почуття після поразок в Кубку Англії і АПЛ, так що це був дуже важливий і позитивний момент для кожного», - сказав Моуріньо.

(6)

Гол на останній хвилині! Україна вирвала перемогу в Сербії на ЧЄ із socca
Інші види | 08 травня 2024, 22:23 0

У Кишиневі відбувся матч 2-го туру чемпіонату Європи 2024

Проривний успіх. Зоря мінімально здолала Колос у Ковалівці
Футбол | 09 травня 2024, 18:00 9

Луганська команда під орудою Юрія Коваля вперше з перемогла на виїзді в цьому сезоні