В Уельсі стартував Welsh Open

Бінем і Бойко вилетіли вже в першому раунді

745
0

Валлійський Ньюпорт приймає Welsh Open - 10-й рейтинговий турнір сезону. Це четверта і остання подія серії Home Nations, а також п'ята з шести подій Європейської серії. Нагадаємо, гравець, який набере найбільшу кількість призових в шести турнірах Європейської серії, отримає бонус у розмірі 150 тис. фунтів.

Призовий фонд Welsh Open склав 405 тис. фунтів, з них переможець отримає 70, а фіналіст - 30 тис. Приз за найбільшу серію - 5 тис. фунтів. Матчі з 1/64 по 1/8 фіналу пройдуть у форматі до 4-х перемог, чвертьфінали - до 5-ти, півфінали - до 6-ти виграних партій. Фінал, запланований на 21 лютого, зіграють до 9-ти перемог.

Чинним переможцем турніру є Шон Мерфі, який в минулому році розгромив Кайрен Вілсона у вирішальній зустрічі - 9:1. Зараз він почав захист титулу з перемоги над Заком Суреті (4:1), оформивши дві сотенні серії.

З несподіваних результатів першого раунду відзначимо виліт Тепчайі Ун-Нуха від Сема Крейгі (3:4), при цьому таїландець зробив спробу максимуму, але зупинився на позначці в 120 очок. Куди більш реальний шанс оформити максимальний брейк був у Марка Селбі в матчі з Баррі Пінчесом (4:1): Марк не забив останній рожевий! Тож поки кандидат на кращу серію на турнірі - китайський снукерист Чжао Сіньтун. У матчі з Люкою Бреселем (4:2) він набрав 143 очки за підхід.

Ну а головною сенсацією слід назвати поразку Стюарта Бінема. У матчі з Робертом Мілкінсом він поступався 0:3, взяв два фрейми, але в підсумку поступився №44 світового рейтингу - 2:4. Решта фаворитів пройшли у другий раунд. Винятком став Ніл Робертсон, який відмовився від участі в турнірі «з особистих причин».

На жаль, перший раунд не зумів подолати українець Юліан Бойко. Він програв Сяо Годуну 0:4. Рахунок по партіях - 63:22, 92:30, 71:53, 74:0, при цьому китаєць оформив три півсотенні серії.

У середу, 17 лютого, відбудуться поєдинки 2-го раунду (1/32 фіналу).