КУМАН: «Після поразки вдома 1:4 шансів на вихід далі дуже мало»

Головний тренер «Барселони» прокоментував поразку від «ПСЖ»

2463
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Рональд Куман

16 лютого у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «ПСЖ» на виїзді переграв «Барселону» (4:1).

Головний тренер «Барселони» Рональд Куман прокоментував матч так:

«Результат матчу показує, як чудово діяв «ПСЖ». Суперник зіграв набагато ефективніше за нас, хоча перший тайм вийшов рівним. Після голу Мессі Усман Дембеле міг зробити 2:0.

У другому таймі у нас стали виникати проблеми в захисті. «ПСЖ» показав, що їхні гравці фізично набагато сильніші за наших.

«ПСЖ» показав, що на даний момент вони сильніші. Ми це приймаємо. Але нам треба покращувати нашу гру. Розуміли, що таке може трапитися, оскільки нам протистояла чудова команда. У плані фізики та в ряді інших речей вони на голову вищі за нас.

Я міг би збрехати, але після поразки 1:4 на своєму полі шансів на вихід в наступний раунд дуже мало. Цей матч наочно показав, що нам потрібно багато працювати для досягнення своїх цілей, особливо в Лізі чемпіонів».