| Оновлено 14 лютого 2021, 14:11
2618
0

Фабрісіо АЛЬВАРЕНГА: «Грати за такої температури — просто безумство»

Футболіст донецького «Олімпіка» підбив підсумки поєдинку з київським «Динамо» (1:3)

2618
0
ФК Олімпік Донецьк. Фабрісіо Альваренга

Футболіст донецького «Олімпіка» Фабрісіо Альваренга прокоментував поразку від київського «Динамо» (1:3) в поєдинку 14-го туру УПЛ.

«Ми добре діяли в першому таймі, контролювали пересування суперника. Але після перерви підсіли і втратили концентрацію в багатьох епізодах при грі в обороні.

«Динамо» ж, навпаки, додало і в середині другої половини гри видало дуже сильний відрізок. Вони створили відразу декілька стовідсоткових моментів поспіль біля наших воріт. Проте, до першого вилучення рахунок залишався нічийним, і, здавалося, ми зможемо дотерпіти. Та й непогано вдавалося вибігати в атаку...

Друге вилучення, а за ним і третій гол, поставили крапку в матчі. В цілому я задоволений грою, яку ми показали. Ми побачили, що здатні протистояти на рівних такій команді, як «Динамо». Результат матчу вирішили деталі. Упевнений, цей матч додасть нам впевненості на майбутні поєдинки.

Ніколи в житті мені не доводилося грати за такої температури, просто безумство...», — зазначив Альваренга.