Артем МІЛЕВСЬКИЙ: «Радий знову виступати в УПЛ, але умови на трієчку»

Форвард незадоволений стартом в середині лютого

28465
1
facebook.com/minajfootballclub

Форвард «Миная» Артем Мілевський повернувся в УПЛ, проте його команда в першому турі другої частини сезону поступилася ФК «Львів» з рахунком 1:2.

Гравець незадоволений тим, що довелося починати в середині лютого.

«У мене хороші емоції, радий повернутися і знову виступати в УПЛ. На жаль, результат не такий, як ми очікували. Ми розбирали гру суперника, нам показували, як він буде грати. Ці два швидкі голи пропустили, потім відразу забили в другому таймі, з'явилися підходи і моменти. Але результат не дуже, готуємося тепер до «Олександрії». Хотілося б, щоб дебют вийшов трохи кращим. Я відмінно себе відчував під час гри, але не мені вирішувати, скільки проводити на полі. Відчував, що у нас почалося виходити, тиск був величезний. Думав, що можу ще допомогти, але знову ж таки - вирішувати не мені».

«В перший раз таке пам'ятаю, щоб УПЛ починалася в середині лютого. Умови - так собі, на «трієчку». Але поле однакове для всіх було. Думаю, що «Львів» за рахунок цих двох голів дограв матч до перемоги. Хоча моменти у другому таймі у нас були і повинні були не програвати», - сказав Мілевський.

(354)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда