| Оновлено 12 лютого 2021, 23:02
985
0

Барком-Кажани достроково став переможцем групового етапу

Львів'яни виграли в Харкові у «Юракадемії», а їхній головний опонент програв у Житомирі

985
0
ФВУ Барком-Кажани

У п'ятницю почалися ігри десятого заключного туру першого етапу чемпіонату України з волейболу в чоловічій Суперлізі. По різному провели свої поєдинки два лідера турніру.

Львівський «Барком-Кажани» грав на виїзді з харківської «Юракадемією». Вигравши два стартових сети, підопічні Угіса Крастіньша програли в третьому, але потім довели справу до перемоги в четвертій партії і в матчі в цілому. У гостей 15 очок набрав Іван Ковальов, 14 - Антон Кафарена, 12 - Олег Шевченко, 11 - Юрій Семенюк та 10 - Максим Дрозд. У складі харків'ян більше за інших (по 11 очок) набрали Андрій Рогожин та Іван Кривобок.

А ось «Епіцентр-Подоляни» з Городка, який відставав від львів'ян на два очки, програв у Житомирі місцевим «Житичі-ПНУ» в п'яти партіях. У господарів майданчика відзначилися Віталій Бондар (24 очка), Дмитро Шоркін і Ален Дідович (по 18) та Віктор Щекалюк (10). У складі подолян 19 очок набрав Олександр Буздуган, 14 - Марко Ніколіч і 12 - Андрій Оробко.

В інших матчах «Покуття-Прибилів» виграв у харківського «Локомотива» 3:0, а волейболісти «Серце Поділля» з рахунком 3:1 виявилися сильнішими за чернігівський «Буревісник-ШВСМ».

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 10 тур. 12 лютого
Харків
«Збірна Харківської області-Юракадемія» - «Барком-Кажани» (Львів)

1:3 (19:25, 16:25 25:23, 19:25)
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - «Покуття-Прибилів» (Івано-Франківська область)
0:3 (19:25, 15:25 18:25)

Житомир
«Житичі-ПНУ» (Житомир) - «Епіцентр-Подоляни» (Городок)

3:2 (22:25 25:19, 21:25, 25:23, 15:10)
«Серце Поділля» (Вінниця) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3:1 (25:21, 25:11, 22:24 25:20)

Турнірне становище в чоловічій Суперлізі після сьогоднішніх матчів:
1. «Барком-Кажани» 17 матчів, 16 перемог, 1 поразка, 48 очок, співвідношення партій 50 - 10
10. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 17, 0, 17, 1, 5 - 51

Таким чином, «Барком-Кажани» достроково став переможцем групового етапу, «Епіцентр-Подоляни» нижче другого місця вже не опуститься, а «Житичі-ПНУ» фінішують третіми.

Завтра у суботу 13 лютого відбудуться ще п'ять матчів 10-го туру чоловічої Суперліги.