Аталанта перемогла Наполі і вийшла до фіналу Кубку Італії

Бергамаскі без Маліновського та Коваленка здолали неаполітанців

12417
6

«Аталанта» почала матч по-господарськи і вже на 10-й хвилині повела в рахунку. Захисники «Наполі» дали пробити Сапаті і колумбієць вистрілив дуже сильно і точно - 1:0! Минуло всього шість хвилин, а рахунок на табло «Атлеті Адзуррі д'Італія» був уже подвоєним. Гозенс підхопив м'яча недалеко від лінії штрафного майданчика гостей і чи то вдарив, чи то прострілив. Сфера потрапила точно на ногу Сапаті, форвард в один дотик переправив на Пессіну і вже 2:0!

Після перерви гра не стала кардинально іншою. Середній темп матчу продовжив триматися. І тут ні з чого трапився гол «Наполі». Простріл з правого флангу після кількох рикошетів замкнув Лосано - 2:1. Неаполітанці спробували загострити гру, але бергамаски легко читали дії суперника. А на 79-й хвилині і самі зміцнили свою перевагу - Пессіна, один з кращих у матчі, перекинув м'яча через Оспіну і зробив дубль - 3:1.

Джан П'єро Гасперіні не став ризикувати і українців Руслана Маліновського та Віктора Коваленка на поле так і не випустив. Та й взагалі, в цьому матчі коуч бергамасків обійшовся лише трьома замінами. Як би там не було, результат є, а значить тренер мав рацію.

У головному матчі Кубку Італії, 19 травня на міланському «Сан-Сіро», найукраїнізованішій команді Італії буде протистояти «Ювентус».