ГРОЗНИЙ: «Торіно врятувалося, коли Маліновського вже не було на полі»

Український тренер – про втрачену перемогу «Аталанти»

2716
0
Footboom. В'ячеслав Грозний

Відомий український тренер В'ячеслав Грозний прокоментував гру українця Руслана Маліновського в матчі 21-го туру італійської Серії А «Аталанта» – «Торіно» (3:3).

«До 21-ї хвилини «Аталанта» вела в рахунку 3:0. Але це не випадково! У цьому сезоні вони вже вигравали до 32-ї хвилини у «Болоньї» 2:0 і зіграли внічию 2:2. Вони часто так грають. В кінці поєдинків у команди з Бергамо не вистачає концентрації. Це пов'язано з тим, що «Аталанта» на оборону грає гірше, ніж на атаку. Тому вони багато пропускають. Я ж казав, що відхід з команди Гомеса позначиться на їхній грі. Так і виходить. Бергамаски стали багато пропускати. А мені скажуть, при чому тут Гомес? Він же не захисник. Аргентинець створював таку напругу біля воріт команд-суперників, що їм доводилося думати про оборону, а не про атаку. У «Севільї» Гомес теж почав добре грати. Він вийшов на заміну і відразу забив. «Аталанта» не замінить такого футболіста, як Гомес. Складно знайти заміну. Так, це класна команда. Там грають наші українці Руслан Маліновський і Віктор Коваленко. Ми підтримуємо наших хлопців, переживаємо за них!

Але в конфлікті Гасперіні-Гомес я на боці тренера. Футболіст не має права кидати виклик усьому колективу і головному тренеру. Хвалю керівництво клубу за те, що вони в цій ситуації підтримали Гасперіні. Думаю, і Гомес вже пошкодував, що так вчинив, адже в Бергамо у нього все було відмінно.

«Аталанта» в матчі з «Торіно» мала перевагу в три голи. Так, до перерви «бики» скоротили розрив у рахунку, забивши у ворота команди з Бергамо двічі. Українець Руслан Маліновський вийшов на цей матч в стартовому складі. Але зауважу такий момент, що гравця збірної України Гасперіні поміняв на 78-й хвилині, коли «Аталанта» вела в рахунку 3:2. Так що, коли Маліновський був на полі, бергамаски вели в рахунку. «Торіно» врятувалося, коли Маліновського вже не було на полі. А пропустила команда з Бергамо на 84-й хвилині і в підсумку зустріч завершилася з рахунком 3:3», - сказав Грозний.

У цьому сезоні Маліновський зіграв за «Аталанту» в 23 матчах, в яких відзначився 2 голами і 3 асистами.

(11)

Де дивитись онлайн матч чемпіонату України Дніпро-1 – Динамо Київ
Футбол | 27 квітня 2024, 03:03 0

Поєдинок 26-го туру УПЛ відбудеться 27 квітня о 13:00 за Києвом у Дніпрі

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 23

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів