| Оновлено 08 лютого 2021, 17:48
11864
47

Динамо розгромило БАТЕ в Туреччині

Команда Мірчі Луческу перемогою завершила свій другий навчально-тренувальний збір

11864
47

Вже на старті поєдинку стало зрозуміло, хто явний фаворит даного протистояння. Динамівці одразу забрали м'яч під свій контроль і почали розвивати атаки по всій ширині поля.

Голи не змусили себе чекати. На 7-й хвилині красива атака киян Андрієвський - Караваєв - Циганков завершилася ефектним ударом останнього - 1:0.

На 24 хвилині рахунок став вже двозначним. Де Пєна зі штрафного зняв «павутину» з дев'ятки воріт «БАТЕ» після фолу на Буяльському. А через 4 хвилини суперник «Динамо» забив вже сам собі. Караваєв прострілив на Циганкова, Віктор не влучив по м'ячу, а Копітовіч чомусь вирішив вдарити по своїх воротах - 3:0.

Після перерви «Динамо» продовжувало володіти м'ячем, але моментів було менше, ніж в першому таймі. Ближче до кінця матчу, коли динамівці зовсім заспокоїлися, суперник забив. Умаров красивим ударом з дальньої дистанції прошив Нещерета. Далі голи посипалися як з рогу достатку. На 85-й хвилині Дуелунд після пасу Жерсона зробив рахунок 4:1, а на 86-й Сорока засмутив киян. Крапку в матчі поставив Жерсон. Тепер йому асистував вже данець - 5:2.

Товариський матч.

«Динамо Київ» - «БАТЕ» - 5:2

Циганков, 7, Де Пєна, 20, Копітовіч (а.г.) 24, Дуелунд, 85, Жерсон, 88 - Умаров, 78, Сорока, 86

«Динамо» (1-й тайм): Бущан, Миколенко, Попов, Забарний, Караваєв, Андрієвський, Шепелев, Буяльський, Циганков, Де Пєна, Бесєдін.

«Динамо» (2-й тайм): Нещерет, Миколенко (Сідклей, 67), Кендзьора, Попов, Забарний (Шабанов, 58), Сидорчук, Буяльський (Дуелунд, 72), Шапаренко, Циганков (Лєднєв, 61), Супряга, Жерсон

«БАТЕ»: Чічкан, Копітовіч, А. Філіпович, Малькевич, Я. Філіпович, Носко, Яблонський, Умаров, Нехайчик, Драгун, Скавиш

Запасні: Кудравец, Рибак, Супрановіч, Нечаєв, Володько, Шалашников, Сігневіч Бесмертний, Лазарчік, Сорока, Волков