Мессі вийшов на друге місце за голами після виходу на заміну в Іспанії

Форвард допоміг «Барселоні» обіграти «Бетіс»

2519
3

Нападник «Барселони» Ліонель Мессі забив м'яч у матчі 22-го туру Ла Ліги з «Бетісом» (3:2).

Мессі вийшов на поле на 59-й хвилині і забив м'яч через 136 секунд після виходу на заміну.

Як зазначає Opta, це найшвидший м'яч в кар'єрі Мессі після появи з лави запасних в Ла Лізі.

Тепер у Мессі в активі 27 голів після заміни. За цим показником він вийшов на друге місце в історії чемпіонату Іспанії, розділивши його з екс-гравцем «Реала Сосьєдад» Оскаром де Паулою. Лідирує з 28 голами колишній футболіст «Барселони» Хуліо Салінас.

(17)

Діденко розповів, чому в Металісті сміялися з Рикуна
Футбол | 25 квітня 2024, 11:00 0

Анатолій вважає Олександра унікальним гравцем

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися