1363
1
ФК Львів. Енріке Араужо

Кілька днів в тренувальному таборі «Ниви» знаходиться 22-річний бразильський нападник Араужо, який раніше виступав за «Львів», «Локомотив» зі словацького Кошице і «Mинай».

Шостого лютого в спарингу «Ниви» з «Волинню» він вийшов на заміну в другому таймі за рахунку 0:2 на користь лучан і допоміг своїй новій команді переломити хід подій і відсвяткувати вольову вікторію - 3:2.

Однак героєм цього контрольного поєдинку став новачок «Ниви», 32-річний Ярослав Кінаш, відомий за виступами за «Волинь». Він також з'явився на полі після перерви і спочатку зробив результативну передачу, а потім заробив пенальті, реалізувавши який, тернополяни зрівняли рахунок.

Наступний спаринг «Нива» проведе 13 лютого в Івано-Франківську з «Прикарпаттям».

(13)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися