| Оновлено 06 лютого 2021, 05:41
930
1

У чоловічій Суперлізі новий лідер турніру

«Барком-Кажани» у себе вдома обіграв «Епіцентр-Подоляни» і піднявся на перше місце

930
1
ФВУ Барком-Кажани

В п'ятницю у Львові відбувся один із центральних матчів групового етапу чемпіонату України з волейболу чоловічої Суперліги. Це була зустріч, перенесена з 6-го туру, в якій один одному протистояли дві кращі на сьогодні команди країни - місцевий «Барком-Кажани» та «Епіцентр-Подоляни» з Городка Хмельницької області.

Гості до сьогоднішнього дня в графі поразок мали нуль і в разі успіху практично гарантували собі підсумкове перше місце на груповому етапі. Щодо підопічних Угіса Крастіньша, то для них перемога в очному протистоянні з прямим конкурентом означало те, що «Барком-Кажани» вперше з початку сезону може очолити турнірну таблицю.

Перша партія вийшла найцікавішою і наднапруженою. Команди по черзі виходили вперед, поки в самій кінцівці подоляни не повели 22:24. Але спершу Максим Дрозд вдало завершив зусилля своїх партнерів, а потім Олексій Головень зробив ейс на своїй подачі і рахунок зрівнявся. Далі була гра нервів і помилок, яка завершилася з результатом 28:26 на користь львів'ян.

Виграли господарі майданчика і другий сет, щоправда цього разу більш впевнено 25:19. А в третій партії «Барком», поступаючись чотири очки 8:12, зумів спочатку наздогнати опонентів 16:16, а потім і виграти 25:23. Найрезультативнішими у складі львівського клубу стали Антон Кафарена 15 очок, Олег Шевченко -12 і Юрій Семенюк - 10. У «Епіцентру-Подоляни» більше за інших очок набрав Володимир Сидоренко -19.

Ще в одному перенесеному матчі тут же у Львові команда «Покуття-Прибилів» з рахунком 3:1 завдала поразки вінницькому клубу «Серце Поділля». До речі, це теж була принципова гра суперників, які реально претендують на 6 місце.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. Матчі, перенесені з 6-го туру
Львів. 5 лютого.
«Барком-Кажани» (Львів) - «Епіцентр-Подоляни» (Городок)

3:0 (28:26, 25:19, 25:23)
«Покуття-Прибилів» (Івано-Франківська область) - «Серце Поділля» (Вінниця)
3:1 (18:25, 25:23, 25:23, 28:26)

Турнірне становище в чоловічій Суперлізі після 9 туру:
1. «Барком-Кажани» 15 матчів, 14 перемог, 1 поразка, 42 очка, співвідношення партій 44 - 9
2. «Епіцентр-Подоляни» 15, 14, 1, 40, 42 - 7
3. «Житичі-ПНУ» 16, 12, 4, 36, 40 - 16
4. ВК «МХП-Вінниця» 17, 9, 8, 29, 34 - 29
5. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 16, 9, 7, 28, 33 - 27
6. «Покуття-Прибилів» 15, 6, 9, 19, 24 - 32
7. «Серце Поділля» 15, 6, 9, 17, 23 - 31
8. «Буревісник-ШВСМ» 16, 6, 10, 16, 20 - 36
9. ВСК «МХП-Вінниця» 17, 3, 14, 9, 17 - 47