ШВЕД: «Трансфер в Селтік? Озираючись назад, це був неправильний вибір»

Українець шкодує, що відразу не переїхав у чемпіонат Бельгії

ШВЕД: «Трансфер в Селтік? Озираючись назад, це був неправильний вибір»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Мар'ян Швед

Півзахисник «Селтіка» Мар'ян Швед, який в нинішньому сезоні на правах оренди виступає за «Мехелен», сказав, що міг опинитися в Бельгії раніше, оскільки його у «Карпат» свого часу хотів викупити «Генк».

«Чи була пропозиція у мене від «Генка»? Так, вона була. Вони навіть давали більш вигідні умови, ніж «Селтік». Але після консультацій з агентом я в кінцевому підсумку зупинив свій вибір на «Селтіку».

«Озираючись назад, можливо, це був неправильний вибір. Якби я знав те, що знаю зараз, то обрав би бельгійську лігу і підписався б за «Генк».

«Чи хочу я залишитися в «Мехелені»? Зараз мені вже важко відповісти на це питання. Я хотів би бути тут, і також хочу допомогти клубу підніматися вгору в таблиці, але поки занадто рано говорити про повноцінний трансфер. Якщо клуби домовляться, то я безумовно хочу поговорити з «Мехеленом». Не виключаю такого варіанту».

«Селтік»? Я не хочу говорити про «Селтік». Зараз я в «Мехелені», і мені добре тут. Подивимося, що буде далі», - сказав Швед.

Нагадаємо, раніше тодішній агент Шведа Олег Смалійчук також говорив, що «Генк» пропонував більше грошей, ніж «Селтік».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Daily Record

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    GrzegorzBrzeczyszczykiewicz
      GrzegorzBrzeczyszczykiewicz, 05.02.2021 17:48
    0
    POWER, 05.02.2021 15:08
    Лучше бы его Динамо Киев купило. Луческу может найдет подход и он топчиком станет!
    А потом что? Пять лет ждать пока Суркису сделает предложение команда, которую он посчитает достойной, которая предложит на $10 млн выше рыночной стоимости, и будет на коленях перед Игорем Михайловичем ползать? Если есть цель играть в Европе, то гораздо лучше в ту же Зарю идти.
    POWER
      POWER, 05.02.2021 15:08
    0
    Лучше бы его Динамо Киев купило. Луческу может найдет подход и он топчиком станет!
    Akella_147
    online
      Akella_147, 05.02.2021 14:06
    0
    Парняга наверное почувствовал себя уверенно....
    Sauron
    online
      Sauron, 05.02.2021 13:54
    0
    Странные слова для человека, у которого высе еще контракт с Селтиком.
    Saosin
      Saosin, 05.02.2021 13:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Плохому танцору всегда что-то мешает.
    dd dent
    online
      dd dent, 05.02.2021 13:01
    +1
    Коню понятно было что начинать следовало с Бельгии, где у наших в принципе приживаемость лучше + они с укр хорошо работают да помогли б с адаптацией и перешёл бы потом на повышение вместо кучи лавок
    Trollface
    online
      Trollface, 05.02.2021 10:56
    0
    Ihor86, 05.02.2021 10:32
    Если и дальше будет хорошо играть,то возможно летом его и выкупит Генк!
    Если будет дисциплина, а в Селтике ее не было.
    Ihor86
    online
      Ihor86, 05.02.2021 10:32
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Если и дальше будет хорошо играть,то возможно летом его и выкупит Генк!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 05.02.2021 10:32
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Если и дальше будет хорошо играть,то возможно летом его и выкупит Генк!
    dd dent
    online
      dd dent, 05.02.2021 13:01
    +1
    Коню понятно было что начинать следовало с Бельгии, где у наших в принципе приживаемость лучше + они с укр хорошо работают да помогли б с адаптацией и перешёл бы потом на повышение вместо кучи лавок
    GrzegorzBrzeczyszczykiewicz
      GrzegorzBrzeczyszczykiewicz, 05.02.2021 17:48
    0
    POWER, 05.02.2021 15:08
    Лучше бы его Динамо Киев купило. Луческу может найдет подход и он топчиком станет!
    А потом что? Пять лет ждать пока Суркису сделает предложение команда, которую он посчитает достойной, которая предложит на $10 млн выше рыночной стоимости, и будет на коленях перед Игорем Михайловичем ползать? Если есть цель играть в Европе, то гораздо лучше в ту же Зарю идти.
    POWER
    online
      POWER, 05.02.2021 15:08
    0
    Лучше бы его Динамо Киев купило. Луческу может найдет подход и он топчиком станет!
    Akella_147
    online
      Akella_147, 05.02.2021 14:06
    0
    Парняга наверное почувствовал себя уверенно....
    Sauron
    online
      Sauron, 05.02.2021 13:54
    0
    Странные слова для человека, у которого высе еще контракт с Селтиком.
    Saosin
      Saosin, 05.02.2021 13:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Плохому танцору всегда что-то мешает.
    Trollface
    online
      Trollface, 05.02.2021 10:56
    0
    Ihor86, 05.02.2021 10:32
    Если и дальше будет хорошо играть,то возможно летом его и выкупит Генк!
    Если будет дисциплина, а в Селтике ее не было.