Шалений камбек! Барселона дивом пройшла Гранаду в чвертьфіналі Кубка

3 лютого відбулися матчі стадії 1/4 фіналу Кубка Іспанії

7911
8

3 лютого відбулися матчі стадії 1/4 фіналу Кубка Іспанії.

«Гранада» ледь не вибила «Барселону» з турніру. Ліонель Мессі з партнерами програвав 0:2 на 88-й хвилині, але в кінцівці другого тайму каталонська команда забила два голи, а в овертаймі дотиснула суперника.

1/4 фіналу, 3 лютого

«Леванте» – «Вільярреал» – 1:0 (д. ч.)

Гол: Рохер, 120+1.

«Гранада» – «Барселона» – 3:5 (д. ч.)

Голи: Кенеді, 33, Сольдадо, 47, Феде, 103 (пен) – Грізманн, 88, 100, Жорді Альба, 90+3, 113, Де Йонг, 108.

Днем раніше до півфіналу також пробилася «Севілья», а 4 лютого відбудеться поєдинок «Бетіс» – «Атлетик» Більбао.