Наступним суперником «городян» у Туреччині стане латвійська «Валмієра»

1686
2
ПФК Львів

У середу, 3 лютого, «Львів» переграв рівненський «Верес» (3:1) у контрольному матчі в турецькому Белеку.

«Синьо-золоті леви» продовжують підготовку до відновлення УПЛ на чорноморському узбережжі. Команда зіграла з одним із чинних лідерів Першої ліги. На 8-й хвилині один із оборонців зіграв у власному карному рукою, і 11-метровий впевнено реалізував Сергійчук. На 43-й хвилині Ернест виконав навіс, Романчук замкнув, і на перерву команди пішли за рівного рахунку.

На 67 хвилині латиноамериканець Алваро скористався неузгодженими діями захисників та голкіпера «Вереса» і завів м’яча вже до порожніх воріт Когута. На 72 хвилині Захарків відзначився після класного проходу по флангу та асисту від Ренана.

Вигравши 3:1, «Львів» досі не знає смаку поразки у міжсезонних спарингах. Наступним суперником «городян» на зборах у Туреччині стане латвійська «Валмієра»  5 лютого. Окрім того, у команди запланований ще один спаринг на останній день закордонного вояжу – 6 лютого.