Топ-5 найспокусливіших волейболісток Суперліги

Блогер Sport.ua Олександр Шершень долучився до прекрасного

Топ-5 найспокусливіших волейболісток Суперліги
© Instagram. Людмила Осадчук

На дану статтю надихнули різноманітні публікації на європейських та світових ресурсах, в яких відзначають різноманітні топ-5, топ-10 найгарніших волейболісток сучасності. Представниць України в цих відверто суб’єктивних рейтингах не було. Хоча, якщо взяти, приміром, нашу жіночу волейбольну Суперлігу, то в ній грають нічим не гірші спортсменки, а ніж різні бразилійки з домініканками.

Тож ми вирішили створити свій міні-рейтинг, такий собі топ-5 із українських волейболісток, які грають у нашому чемпіонаті і, на думку автора, нічим не поступаються за вродою від своїх зарубіжних колег по ремеслу.

Представляємо вам топ-5 українських волейболісток, які наразі виступають у жіночій Суперлізі.

1. Людмила Осадчук

Рік народження: 1997
Місто: Чернівці
Клуб: «Волинь-Університет-ОДЮСШ»
Зріст: 187 см

Довгонога красуня виступає за волейбольну команду Суперліги з Луцька «Волинь-Університет-ОДЮСШ» на позиції догравального. Фактично всю свою кар’єру власниця модельної зовнішності відіграла за лучанок, з якими один раз була срібною призеркою чемпіонату та двічі здобувала бронзові нагороди. На своїй сторінці в Instagram 23-літня волейболістка часто радує своїх підписників доволі пікантними і професійними фотографіями і могла б дати фору багатьом своїм візаві-спортсменкам із інших країн. Гадаю, українські уболівальники та і уболівальниці з цією тезою погодяться. Не дарма ж українських жінок вважають найкрасивішими у світі.

 

 

 

 

 

2. Дар’я Дуденок

Рік народження: 2001
Місто: Прилуки
Клуб: «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» (Житомир)
Зріст: 168 см

19-річна ліберо, на наш погляд, нічим не поступається в плані зовнішності багатьом своїм колегам-волейболісткам із Європи та світу. Вихованка Київського обласного ліцею-інтернату фізкультури і спорту веде активний спосіб життя. Її відео в соціальній мережі Тік Ток набирають тисячі уподобань та мільйони переглядів. Попри це волейболістка встигає займатися і своєю безпосередньою роботою – грати у волейбол. Так, спортсменка житомирської команди встигла тричі виграти чемпіонат Дитячої волейбольної ліги – 2015, 2016, 2017 років. Через рік дебютувала у жіночій волейбольній Суперлізі у складі «Сєвєродончанки», а в сезоні 2018/2019, виступаючи за южненський «Хімік», стала чемпіонкою України та володаркою Кубка. Дар’я Дуденок славиться своїми захисними діями, коли не раз «витягувала» просто «мертві» м'ячі ціною власної травми.

3. Ангеліна Дуб’янська (Мірчева)

Рік народження: 1994
Місто: Черкаси
Клуб: «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне)
Зріст: 182 см

Цього сезону Ангеліна Дуб’янська поповнила склад рівненської «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ», перейшовши з кам’янського «Прометея». 27-річна зв’язуюча свого часу встигла пограти за кордоном у командах з Кіпру та Чехії. Вона є срібним призером Всесвітньої універсіади та MVP чемпіонату Кіпру. Українські вболівальники знайомі з Ангеліною за виступами у тернопольській «Галичанці» (2012-2017) та «Прометеї» з Кам’янського (2019/20). Анастасія не експерементує у соціальних мережах з фото пікантного характеру, як чимало нинішніх спортсменок, але не відзначити цю симпатичну зв’язуючу «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» просто неможливо.

4. Дар’я Перетятько

Рік народження: 1997
Місто: Луганськ
Клуб: «Аланта» (Дніпро)
Зріст: 180 cм

Дар’я Перетятько доволі довго і успішно займалася пляжним волейболом, де ставала переможницею та призеркою чемпіонатів України, захищаючи честь Дніпропетровської області. Утім, як це часто водиться, «пляжниці» переходять до професійного класичного волейболу. Приваблива догравальна для продовження професійної кар’єри обрала скромну, щойно створену першолігову «Аланту» із Дніпра. І там у колишньої пляжної волейболістки справи пішли на відмінно. Дніпровська команда у першому ж сезоні серед професіоналів відразу ж здобула право грати у Вищій лізі, а ще через рік у 2020 році «Аланта» здобула золоті медалі «вишки» і вийшла до еліти українського жіночого волейболу. На сторінці «Аланти» у Фейсбуці красуня розповідає, що обожнює котів, а депресію знімає за допомогою кави та солодощів.

5. Марія Лозинська

Рік народження: 1996
Місто: Ямпіль
Клуб: «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» (Житомир)
Зріст: 183 см

Ще одна красуня із нашого списку, яка представляє житомирське «Полісся-ШВСМ-ЖДУ». Дуже фотогенічна волейболістка завжди була улюбленицею сильної половини уболівальників, а її номінували на різноманітні конкурси найкрасивіших українських волейболісток. Найдовше центральна блокуюча затрималася у Рівному, де впродовж шести років (2011-2017) захищала кольори місцевої «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ». Після того перебралася до Вінниці, а згодом Тернополя.

Із «Галичанкою-ТНЕУ» досягла найбільшого поки успіху в кар’єрі, діставшись до фіналу Кубка України 2019/2020. Попри потужну гру і 16 пунктів, зароблених Марією Лозинською, клуб із Західної України поступився южненському «Хіміку» - 1:3 і здобув лише срібні нагороди турніру. У сезоні 2020/2021 зваблива спортсменка перейшла до житомирського «Полісся-ШВСМ-ЖДУ». Можна лише поспівчувати уболівальникам-чоловікам із Житомира, які через карантинні обмеження не можуть наживу спостерігати за іграми своєї улюбленої команди в Суперлізі і насолоджуватися грою своїх спортсменок.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Юрій Штембєрг, Sport.ua

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 11.02.2021 21:13
    0
    первая дунька хорошая, только пальчики все переломаны))
    sand
      sand, 04.02.2021 01:49
    0
    roman75zpr, 03.02.2021 14:53
    Волейболистки тоже многие возле пасеки живут...
    Ищут ногомячистов...
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 03.02.2021 23:27
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Красота.
    katun2
    online
      katun2, 03.02.2021 23:18
    +2
    5 место вообще супер! можно и влюбиться в такую запросто_)
    Manticora
      Manticora, 03.02.2021 22:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    И знову на и бошылы в губы говна себе"!!!! зачем спрашивается!! теперь похожа на тупую шмару!! под номером 1 если что!!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 03.02.2021 22:06
    0
    4. Дарья Перетятько самая красивая
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 03.02.2021 21:11
    +3
    3 і 4 якісь рендомні або родички автора статті
    tima fialko
    online
      tima fialko, 03.02.2021 19:37
    0
    Це все наше
    NachoBarbero
    online
      NachoBarbero, 03.02.2021 19:31
    +1
    salamanka1982, 03.02.2021 19:01
    Выставила бы фотки в купальнике и наштукатурилась как н1 и н5 ты бы по другому заговорил😂
    дык я сравниваю с н2, она и без купальника хороша
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 03.02.2021 19:30
    0
    1 и 5 размалеваны как простигосподи, 3 самая натуральная. Мне 2 больше всего зашла, подудел бы я в дуденок
    salamanka1982
      salamanka1982, 03.02.2021 19:01
    0
    NachoBarbero, 03.02.2021 18:41
    3 место ни о чём!
    Выставила бы фотки в купальнике и наштукатурилась как н1 и н5 ты бы по другому заговорил😂
    NachoBarbero
    online
      NachoBarbero, 03.02.2021 18:41
    +4
    3 место ни о чём!
    Manticora
      Manticora, 03.02.2021 18:39
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Жаль что Анна Степанюк не в УКр команде.. !! Она самая при самая...
    rugby1970
      rugby1970, 03.02.2021 18:12
    +4
    Те, кто посещает игры женского ЧУ по волейболу (я говорю обо всех лигах, а не только о Суперлиге) или хотя бы смотрит трансляции матчей, не сможет не согласится, что каждая встреча - это настоящий праздник для ценителей женской красоты... Лично мне нравятся абсолютно все девчонки южненского "Химика" - и как спортсменки, и как девушки, и как личности. Кто с ними знаком - подтвердит.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 03.02.2021 17:05
    +3
    3 место наверно дочь автора. Странно что на первое не поставил
    sv_2000
    online
      sv_2000, 03.02.2021 17:02
    -2
    Все девчонки супер. Я бы немного по другому, но это не принципиально. Все - красавицы!
    Мой расклад по представленным
    2.
    4.
    1.
    3.
    5.
    pike1
    online
      pike1, 03.02.2021 16:54
    -2
    roman75zpr, 03.02.2021 14:53
    Волейболистки тоже многие возле пасеки живут...
    тільки перша і п'ята
    viktor112007
    online
      viktor112007, 03.02.2021 16:29
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Чот ні одна не сподобалася, таке в цілому, як жінки футболістів
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 03.02.2021 16:29
    +3
    Красивые девчонки😳
    turist86
    online
      turist86, 03.02.2021 16:05
    0
    а ще дуже гарні Анна Степанюк https://www.facebook.com/anna.stepanyuk.9/photos
    Марина Скрипник https://www.volleyball.ua/person/191-marina-skripnik
    Юлія Бойко http://vc.khimik.com.ua/klub/komanda/igroki/3023-9-yuliya-bojko
    Дарія Степановська http://vc.khimik.com.ua/klub/komanda/igroki/104-10-darya-stepanovskaya
    alefteev77
      alefteev77, 03.02.2021 14:05
    +16
    Наконец-то кто-то уделил профессиональное внимание состоянию спортивных дел в украинском волейболе.
    tsidyi
      tsidyi, 03.02.2021 13:37
    +11
    Вроде опять статья про телок, но в то же время вроде как и про спорт.
    roman75zpr
      roman75zpr, 03.02.2021 14:53
    +7
    Волейболистки тоже многие возле пасеки живут...
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 03.02.2021 14:14
    +6
    Вот куда надо деньги вкладывать, а не брынзаку на вискарь!
    NachoBarbero
    online
      NachoBarbero, 03.02.2021 18:41
    +4
    3 место ни о чём!
    rugby1970
      rugby1970, 03.02.2021 18:12
    +4
    Те, кто посещает игры женского ЧУ по волейболу (я говорю обо всех лигах, а не только о Суперлиге) или хотя бы смотрит трансляции матчей, не сможет не согласится, что каждая встреча - это настоящий праздник для ценителей женской красоты... Лично мне нравятся абсолютно все девчонки южненского "Химика" - и как спортсменки, и как девушки, и как личности. Кто с ними знаком - подтвердит.
    Michael Savchyn
    online
      Michael Savchyn, 03.02.2021 21:11
    +3
    3 і 4 якісь рендомні або родички автора статті
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 03.02.2021 17:05
    +3
    3 место наверно дочь автора. Странно что на первое не поставил
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 03.02.2021 16:29
    +3
    Красивые девчонки😳
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 03.02.2021 23:27
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Красота.
    katun2
    online
      katun2, 03.02.2021 23:18
    +2
    5 место вообще супер! можно и влюбиться в такую запросто_)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 03.02.2021 13:46
    +2
    tsidyi, 03.02.2021 13:37
    Вроде опять статья про телок, но в то же время вроде как и про спорт.
    нашим звездам платят такие деньги что они должны пока молоды и мало-мало извесны найти себе кормильца-оттого раздеваются по максимуму.... А так красота украиночек-всеми признанный факт
    NachoBarbero
    online
      NachoBarbero, 03.02.2021 19:31
    +1
    salamanka1982, 03.02.2021 19:01
    Выставила бы фотки в купальнике и наштукатурилась как н1 и н5 ты бы по другому заговорил😂
    дык я сравниваю с н2, она и без купальника хороша
    BaZia
    online
      BaZia, 03.02.2021 15:00
    +1
    Шершень долучився так долучився..) iMolodets!
    Багато хто міг би і подякувати за викладений матеріал, так би мовити.. Дякую, по..дивився!
    sahka1981
      sahka1981, 03.02.2021 14:16
    +1
    alefteev77, 03.02.2021 14:05
    Наконец-то кто-то уделил профессиональное внимание состоянию спортивных дел в украинском волейболе.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 11.02.2021 21:13
    0
    первая дунька хорошая, только пальчики все переломаны))
    sand
    online
      sand, 04.02.2021 01:49
    0
    roman75zpr, 03.02.2021 14:53
    Волейболистки тоже многие возле пасеки живут...
    Ищут ногомячистов...
    Manticora
      Manticora, 03.02.2021 22:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    И знову на и бошылы в губы говна себе"!!!! зачем спрашивается!! теперь похожа на тупую шмару!! под номером 1 если что!!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 03.02.2021 22:06
    0
    4. Дарья Перетятько самая красивая
    tima fialko
    online