Ювентус засмутив Інтер у півфіналі Кубку Італії

Тепер підопічним Антоніо Конте доведеться перемагати в Турині

7348
10

Навіть з «вічним» Буффоном у воротах «Стара синьйора» не така вже й стара. Принаймні, обіграти на «Джузеппе Меацца» грізний «Інтер», їй цілком доснаги.

Поєдинок краще розпочали господарі. Вже на 9-й хвилині Санчес зачепився за м'яч, віддав на хід Бареллі, той прострілив уздовж воріт, і Лаутаро не схибив - 1:0! Але такий рахунок протримався рівно 17 хвилин. В одній з атак Юве, Янг притримав у себе в карному майданчику Куадрадо, і Роналду з пенальті встановив паритет - 1:1. А вже на 35-й хвилині гості вийшли вперед. Бастоні з Хандановичем просто подарували м'яч Роналду і португальцю не склало труднощів влучити в порожні ворота.

У другому таймі «Інтер» заграв трохи активніше. Особливо виділявся Санчес, у якого був реальний шанс зрівняти рахунок, але перешкода у вигляді ноги Демірала відвела загрозу від воріт Юве. Втім, моменти були і у володінь Хандановича. Словенець врятував, коли потягнув удар Бернардескі.

Останні хвилини більше нагадували битву, аніж футбол. Було багато фолів і суддя не соромився показувати гірчичники футболістам.

У підсумку 1:2, «Інтеру» доведеться попітніти, щоб перемогти в Турині.

«Інтер» - «Ювентус» - 1:2