Гру врятував новачок Довгий. Львів вирвав нічию в матчі проти Шкупі
«Львів» провів свою контрольну зустріч на зборах в Туреччині
![Гру врятував новачок Довгий. Львів вирвав нічию в матчі проти Шкупі](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/13/orig_522672.jpg)
У неділю, 31 січня, «Львів» провів контрольну зустріч на зборах у Туреччині, суперником був північномакедонський «Шкупі».
Після впевненої звитяги львів’ян у попередній контрольній зустрічі з чорногорським «Рударом» (3:0) «городяни» зустрілися з більш цупким опонентом. ФК «Шкупі» (Скоп’є) – друга команда чемпіонату Північної Македонії і доволі непогано показує себе у поточному сезоні.
Вже на 10 хвилині рахунок у матчі було відкрито, сенегалець Діак зі «Шкупі» вивів свою команду вперед. Гол у відповідь прийшов уже в компенсований арбітром час. Після подачі зі штрафного найбільш спритним у карній зоні «Шкупі» був один із новачків Олексій Довгий, який своїм ударом встановив остаточний рахунок (1:1). «Львів» продемонстрував характер та відігрався по ходу важкого поєдинку.
Турецькі збори львів’ян триватимуть до 6 лютого включно. У наступних спарингах команда зустрінеться з ФК «Верес» (Рівне) – 3 лютого, а також з ФК «Валмієра» (Латвія) – 5 лютого.
Товариський матч
Турція, 31 січня
«Львів» (Україна) – «Шкупі» (Скоп’є, Північна Македонія) – 1:1
Голи: Довгий, 90+2 – Діак, 10.
«Львів»: Костик, Махмутовіч (Романчук, 66), Міхоубі (Лобай, 78), гравець на перегляді (Ременяк, 78), Якімець (Бусько, 25), Брікнер (Крушинський, 78), Фране (Довгий, 46), Ернест (Грисьо, 59), Шина (гравець на перегляді, 54), Казлаускас (Захарків, 66), Нич (гравець на перегляді, 59)
Заміни: Олександр Ільющенков, Максим Серватяк, Максим Комарець, Сабіно, Сергій Топчій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Барселона остаточно відмовилася від трансферу зірки. Це була мрія Ямала](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/middle_739204.jpg)
![Барселона остаточно відмовилася від трансферу зірки. Це була мрія Ямала](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/small_739204.jpg)
Каталонський клуб не купить в «Атлетіка» Ніко Вільямса
![Реал домовився про перший літній трансфер. Це переможець Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738970.jpg)
![Реал домовився про перший літній трансфер. Це переможець Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738970.jpg)
Мадридський клуб поверне з «Жирони» Мігеля Гутьєрреса
![Рой Джонс назвав причину поразки Берінчика нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738726.jpg)
![Гравця збірної України не випустили за кордон та доставили в ТЦК](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738969.jpg)
![Що сталося? Зінченко програв судовий процес у Великій Британії](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739073.jpg)