Три голи чорногорцям. Львів отримав першу перемогу на зборах у Туреччині

«Рудар» був обраний на заміну «Академії Пандева» в останній момент

1163
0
ПФК Львів

У четвер, 28 січня, «Львів» провів свій перший спаринг у рамках турецьких зборів. Суперником став чорногорський колектив «Рудар» Плевля.

Раніше на цю дату була запланована зустріч з македонським ФК «Академія Пандева» (Струмиця). З різноманітних причин грі не судилося відбутись, тому в екстреному порядку довелося шукати нового опонента.

Зафіксований рахунок 3:0 – перша перемога «Львова» на підготовчому етапі у турецькому Белеку.  Бразилець Шина за короткий проміжок часу аж двічі засмутив голкіпера чорногорської команди. Наприкінці першого тайму влучного пострілу зі штрафного також завдав один з зимових новачків – Іван Брікнер.

В.о. головного тренера «Львова» Віталій Шумський відзначив: «Хлопцям вдалося добре порухатись. У першому таймі була справді хороша, конструктивна гра з нашого боку. Володіли м’ячем, часто атакували. Окрім забитих м’ячів, мали ще декілька хороших гольових нагод. Не забили, але й не пропустили. У другому таймі було трішки важче, адже суперник частіше вдавався до небезпечних порушень, інколи навіть стрибали в ноги ззаду. На щастя, обійшлося без травм. Найголовніше – відчули змагальний процес».