ЧЄ-2021 з біатлону. Україна посіла 5 місце в сингл-міксті

Перше золото на чемпіонаті Європи виграла Німеччина

© Андрій Іванов. Анастасія Меркушина

У неділю, 31 січня, в польському Душники-Здруй відбулася одиночна змішана естафета в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону.

Україну представляли Анастасія Меркушина та Артем Тищенко. На двох вони використали шість запасних патронів і посіли п'яте місце.

Перемогу здобула збірна Німеччини, для якої це перше золото на ЧЄ-2021. Друге місце зайняли французи, а бронзові медалі вибороли біатлоністи з Росії.

Останньою гонкою чемпіонату Європи буде змішана естафета, яка розпочнеться о 14:00. У разі перемоги Україна виграє медальний залік. Після семи гонок в нашій скарбничці одне золото і одне срібло.