ЧЄ-2021 з біатлону. Бех фінішувала дев'ятою в гонці переслідування

Чемпіонкою Європи стала полька Каміла Жук

15208
66
Український біатлон. Віта Семеренко

У суботу, 30 січня, в польському Душники-Здруй відбулася жіноча гонка переслідування в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону.

На екваторі гонки 35-річна українка Віта Семеренко була серед претенденток на медалі, але після третьої стрільби дала про себе знати втома – найтитулованіша біатлоністка гонки не витримувала темпу суперниць і почала багато програвати на лижні. А на останній стрільбі Віта ще й заробила два кола штрафу, які остаточно поховали її медальні амбіції.

Куди краще впоралася з гонкою чемпіонка світу та Європи серед юніорок Катерина Бех. 22-річна спортсменка закрила всі 20 мішеней і зробила прорив на 20 позицій вперед! Однак обходити 20 суперниць не довелося, оскільки не всі стартували. Зокрема, пропустили гонку й наші Ірина Петренко та Анастасія Меркушина. Ймовірно, тренерський штаб приберіг їх на змішані естафети.

В результаті Бех фінішувала дев'ятою і стала найкращою в складі нашої збірної, оскільки Віта Семеренко погіршила стартову позицію, посівши лише 12 місце. А чемпіонкою Європи в гонці переслідування стала полька Каміла Жук, яка ідеально відпрацювала на вогневих рубежах. Компанію господарці змагань на п'єдесталі пошани склали норвежки Каролін Ердаль та Аасне Скреде.