Минай програв Раду з Сербії, Мілевський відіграв один тайм

Наступний матч «Минай» проведе 29 січня проти донецького «Олімпіка»

2248
0
ФК Минай

Клуб УПЛ «Минай» на навчально-тренувальному зборі в Туреччині провів перший спаринг. Закарпатська команда програла матч проти сербського «Рада» (1:2).

У нападі в сербів виходило краще. В середині першого тайму на правому фланзі «Минай» не догледів форварда суперника, і той наніс вдалий удар, який Попович парирувати не зумів – 0:1. В другому таймі серби знову були ефективними в атаці – навіс з флангу та удар головою і точно у площину воріт, які вже захищав Каніболоцький.

За рахунку 0:2 «Минай» не перестав атакувати, але «Рад» був досить міцний в обороні. Проте одна атака виявилася результативною – за 3 хвилини до кінця гри. Матіч розпочав атаку довгим пасом, Шеммі на фланзі отримав вільний простір і перевів атаку у штрафний, а Угечукву намагався розвернутися і пробити, але йому завадили – пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Антон Шиндер – 1:2.

Наступний товариський матч «Минай» проведе вже завтра, 29 січня, проти донецького «Олімпіка».

Товариський матч

28 січня, Туреччина

«Минай» – «Рад» – 1:2

Голи: Шиндер, 88 (пен) – гол (28), гол (67).

«Минай» (1 тайм): Попович, Книш, Карась, Чушенко, Кополовець, Петрусенко, Сніжко, Шпак (Панчишин), Кожанов, Мілевський, Ахмедзаде.

«Минай» (2 тайм): Каніболоцький, Шеммі, Матіч, Малепе, Саків, Хахльов, Ткачук, Панчишин (Пиняшко), Нурієв, Угечукву, Шиндер.