Поєдинок 1/4 фіналу Кубка Італії завершився перемогою нерадзурі

1802
0
Twitter

26 січня відбувся поєдинок 1/4 фіналу Кубка Італії, в якому «Інтер» переміг «Мілан» (2:1).

У лідерів команд Ромелу Лукаку і Златана Ібрагімовича в кінці першого тайму стався конфлікт.

В результаті Ібрагімович, який відкрив рахунок в матчі, отримав перше попередження, а в другому таймі був вилучений. Лукаку забив важливий гол з пенальті. А перемогу нерадзурі приніс Еріксен.

У півфіналі «Інтер» буде грати з переможцем пари «Ювентус» – СПАЛ.

Кубок Італії. 1/4 фіналу

«Інтер» – «Мілан» – 2:1

Голи: Лукаку, 71 (пен), Еріксен, 90+7 – Ібрагімович, 31.

«Інтер»: Ханданович, Коларов (Янг, 90+2), Дарміан (Хакімі, 46), де Фрай, Шкріньяр, Відаль, Брозовіч (Еріксен, 88), Барелла, Санчес, Перішич (Мартінес, 67), Лукаку.

«Мілан»: Тетерушану, К'єр (Томорі, 20), Романьйолі, Ернандез, Далот, Мейте, Кессьє, Діас (Ребич, 60), Ібрагімович, Леан (Крунич, 85), Салемакерс (Самуель Кастільехо, 85).

Попередження: К'єр, 17. Лукаку, 45. Ібрагімович, 45. Брозович, 52. Ребич, 64. Кессьє, 90+9. Хакімі, 90+10.

Вилучення: Ібрагімович, 58.

Суддя: Валері (Кіффі).

26 січня. Мілан. Стадіон «Джузеппе Меацца».

(12)

Хаві прийняв несподіване рішення. Барселоні не потрібно шукати нового коуча
Футбол | 24 квітня 2024, 22:25 13

Легенда «синьо-гранатових» провів зустріч із керівництвом та вирішив залишитися в клубі!

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда