Закса і Фенербахче здобули перемоги в групі А Ліги чемпіонів

Відновилися матчі єврокубкових волейбольних турнірів

249
0
CEV

Після більш ніж місячної перерви сьогодні пройшли відразу шість ігор в трьох волейбольних кубкових турнірах сезону 2020-2021 років.

Так, в чоловічій Лізі чемпіонів в Польщі зустрілися дві місцеві команди «Закса» і «Скра», які після стартового туру займали перше і друге місця в групі А. Поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь команди «Закса», яка тепер дуже близька до того, щоб першою завоювати путівку до чвертьфіналу. В іншому матчі турецький клуб «Фенербахче» впевнено переміг бельгійський «Ліндеман» 3:0.

Ліга чемпіонів. Чоловіки
Другий тур. Група А
Белхатув (Польща). 26 січня
«Скра» (Польща) - «Закса» (Польща)

2:3 (23:25, 25:21, 20:25, 25:19, 10:15)
«Фенербахче» (Туреччина) - «Ліндеман» (Бельгія)
3:0 (25:14, 25:19, 25:19)

Турнірне становище в групі А поки таке:
1. «Закса» 4 матчі, 4 перемоги, 0 поразок, 11 очок, співвідношення партій 12 - 2
2. «Скра» 4, 2, 2, 7, 8 - 7
3. «Фенербахче» 4, 2, 2, 5, 7 - 8
4. «Ліндеман» 4, 0, 4, 1, 2 - 12

Завтра в середу 27 січня в цій групі пройдуть такі матчі:
«Скра» - «Фенербахче»
«Закса» - «Ліндеман»

Також у вівторок були зіграні матчі першого ігрового дня і в групі В жіночої Ліги чемпіонів. Цікаво, що і тут турецький волейбол був представлений клубом «Фенербахче». Його волейболістки зустрічалися з господарками майданчика французькою командою «Нант» і також досягли успіху в трьох партіях. А лідер групи італійський «Карраро Імоко» з тим результатом 3:0 завдав поразки словенському «Кальциту».

Ліга чемпіонів. Жінки
Другий тур. Група В
Нант (Франція). 26 січня
«Нант» (Франція) - «Фенербахче» (Туреччина)

0:3 (22:25, 16:25, 20:25)
«Карраро Імоко» (Італія) - «Кальцит» (Словенія)

В другий ігровий день 27 січня зіграють:

Нагадаємо, що в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів як у чоловіків, так і у жінок, виходять переможці груп, а також три кращі команди серед тих, які займуть другі місця в групах.

У жіночому Кубку ЄКО відбулися два матчі 1/8 фіналу. У Монці місцева команда «Саугелла» обіграла угорський клуб «Світелскі» з міста Бекешчаба 3:0. Іншим чвертьфіналістом тут став сербський «Жок», який переміг у п 'ятисетовому протистоянні чеський «Брно».

Кубок ЄКВ. Жінки
1/8 фіналу. Група В
Монца (Італія). 26 січня
«Саугелла» (Італія) - «Світелскі» (Угорщина)

3:0 (25:16, 29:27, 25:22)
«Жок» (Сербія) - «Брно» (Чехія)
3:2 (17:25, 25:19, 25:21, 18:25, 17:15)

Матч 1/4 фіналу «Саугелла» - «Жок» пройде в Монці 27 січня. Цього ж дня в Стамбулі відбудеться ще один чвертьфінальний поєдинок, але в групі 4 «Галатасарай» (Туреччина) - «Дрезднер» (Німеччина). Суперники цих команд, відповідно німецький «Потсдам» і словенський «Браник», не змогли з 'явитися на ігри 1/8 фіналу через позитивні тести на коронавірус.

(1)

Перемога не без пригод. Олександрія здолала Кривбас у Кривому Розі
Футбол | 28 вересня 2024, 15:02 15

На диво, жодна повітряна тривога не переривала хід запеклого протистояння

Епіцентр-Подоляни вийшов у лідери чоловічої Суперліги
Волейбол | 28 вересня 2024, 22:05 0

У другому матчі нового чемпіонату України підопічні Флавіо Гулінеллі знову виграли 3:0