ОФІЦІЙНО. Ромі присудили технічну поразку в матчі Кубка

Римський клуб зробив зайву заміну

ОФІЦІЙНО. Ромі присудили технічну поразку в матчі Кубка
© legaseriea.it. Паулу Фонсека

У поєдинку 1/8 фіналу Кубка Італії «Рома» в додатковий час програла «Спеції» з рахунком 2:4.

Однак, Серія А вирішила анулювати результат матчу і присудити римському клубу технічну поразку з рахунком 0:3. Це рішення пов'язане з перевищенням кількості замін: тренерський штаб Паулу Фонсеки зробив шість замін у складі замість п'яти дозволених.

Відзначимо, що в поточному сезоні «Рома» вдруге покарана техпоразкою. У вересні через неправильну заявку футболіста римлянам зарахували технічну поразку 0:3 в матчі чемпіонату з «Вероною» (сама гра завершилася нульовою нічиєю).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 24.01.2021 14:19
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Бывает и такое.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.01.2021 11:57
    0
    Так все равно проиграли в том матче, какая разница по большому счету.
    REALIST
    online
      REALIST, 24.01.2021 11:49
    +2
    ... такі речі асистенти відслідковують і тренери, яких там до 5-ти штук (а не головний) ! ...хоча, що 2-4, що 0-3 один хрін...
    osa110
      osa110, 24.01.2021 09:57
    0
    В команде одни Миллионские? Сомневаюсь! Миллионский умел считать до двенадцати!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.01.2021 09:35
    +6
    Ну ладно тренер, он держит в голове тысячу вещей одновременно, еще и под нервами, но о чем думают игроки на скамейке? Им настолько похер, что происходит в матче, они не прикидывают шансы на свое появление на поле? Если уже 5 замен произведено, я уже не выйду.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.01.2021 09:29
    +2
    Я все больше и больше понимаю критику Луческу, это недотренер который херит все.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 24.01.2021 08:56
    +2
    Две лишние капли валерьянки для Громозеки
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 24.01.2021 08:53
    +7
    Какой-то грёбаный стыд для Фонсеки)
    fon513
    online
      fon513, 24.01.2021 07:04
    +5
    Там кто то в школу не ходил....
    Игорь Левченко
    online
      Игорь Левченко, 24.01.2021 08:53
    +7
    Какой-то грёбаный стыд для Фонсеки)
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.01.2021 09:35
    +6
    Ну ладно тренер, он держит в голове тысячу вещей одновременно, еще и под нервами, но о чем думают игроки на скамейке? Им настолько похер, что происходит в матче, они не прикидывают шансы на свое появление на поле? Если уже 5 замен произведено, я уже не выйду.
    fon513
    online
      fon513, 24.01.2021 07:04
    +5
    Там кто то в школу не ходил....
    REALIST
    online
      REALIST, 24.01.2021 11:49
    +2
    ... такі речі асистенти відслідковують і тренери, яких там до 5-ти штук (а не головний) ! ...хоча, що 2-4, що 0-3 один хрін...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.01.2021 09:29
    +2
    Я все больше и больше понимаю критику Луческу, это недотренер который херит все.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 24.01.2021 08:56
    +2
    Две лишние капли валерьянки для Громозеки
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 24.01.2021 14:19
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Бывает и такое.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.01.2021 11:57
    0
    Так все равно проиграли в том матче, какая разница по большому счету.
    osa110
      osa110, 24.01.2021 09:57
    0
    В команде одни Миллионские? Сомневаюсь! Миллионский умел считать до двенадцати!